Rock Radio sadzi drzewa w ramach akcji „100 drzew na 100-lecie niepodległości"

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rock Radio sadzi drzewa w ramach akcji „100 drzew na 100-lecie niepodległości

Rock Radio w wyjątkowy sposób włączyło się w obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – w ramach akcji „100 drzew na 100-lecie niepodległości!" setka słuchaczy stacji posadzi drzewa w Warszawie, Poznaniu i Opolu.

Od 10 września br. prowadzący audycje stacji Rock Radio zachęcają słuchaczy do udziału w wielkiej akcji sadzenia drzew „100 drzew na 100-lecie niepodległości!". Sadzenia odbędą się w październiku w 3 miastach – w Warszawie (6.10.), Poznaniu (20.10.) i Opolu (27.10.). Tereny do zalesienia wyznaczyły Lasy Miejskie, z którymi współpracuje Rock Radio.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do inicjatywy Rock Radia włączył się zespół Rezerwat, który podczas każdego z wydarzeń zagra na miejscu akustyczne koncerty.

Zgłoszenia do akcji – wszystkich zainteresowanych, także całych rodzin - już teraz można przesyłać poprzez specjalny formularz na stronie internetowej www.rockradio.pl, ze wskazaniem miasta, w którym chce się wziąć udział w sadzeniu drzew.

„100 drzew na 100-lecie niepodległości" Rock Radia to kolejne działanie stacji, która wspiera różne organizacje pozarządowe, cele charytatywne i społeczne. Akcja jest promowana na antenie stacji, na jej stronie internetowej oraz na profilu stacji na Facebooku i platformie YouTube.

Kreacje oraz materiały wideo przygotowała redakcja Rock Radia, a działania promocyjne zaplanował dział promocji Grupy Radiowej Agory.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij