Szczęśliwa pomyłka w numerze GG przyczyniła się do ślubu pary użytkowników

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Szczęśliwa pomyłka w numerze GG przyczyniła się do ślubu pary użytkowników

14 lat temu źle zanotowany numer GG zmienił życie Niny i Roberta. Nina szukała informacji o uczelni, a znalazła miłość. Zadziałało przeznaczenie i… wyniki wyszukiwania w komunikatorze GG.

Źle zanotowany numer najczęściej uniemożliwia kontakt z właściwą osobą. Jednak gdy chodzi o przeznaczenie, takie trudności nie mają żadnego znaczenia. Nina szukała chłopaka, który miał jej pomóc w zebraniu informacji o jej przyszłej uczelni. Gdy to okazało się niemożliwe z powodu błędu w numerze, postanowiła poszukać go w inny sposób. Tak trafiła na Roberta… To był początek pięknej historii, która po 14 latach ma swój ciąg dalszy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nina przysłała życzenia z okazji 18. urodzin GG oraz wiadomość, że to dzięki komunikatorowi poznała swojego męża. W tym roku obchodzą już ósmą rocznicę ślubu.

– Prawda jest taka, że bez GG nasze spotkanie byłoby niemożliwe, bo pewnie nie spotkalibyśmy się w realu. Jednak los tak chciał, że pewnego dnia pomyliłam numer GG i zamiast do kolegi napisałam do mojego przyszłego męża. Nasza historia zaczęła się od GG. (…) Nie używaliśmy komunikatora w celach randkowania, zresztą 14 lat temu jeszcze niewiele osób randkowało przez Internet, co teraz jest normą. (…)”. – napisała Nina.

Pomyłka w numerze GG doprowadziła do ślubu. Bez pomocy komunikatora Nina i Robert pewnie nie spotkaliby się – mimo iż mieszkali w tym samym mieście, chodzili na te same seanse filmowe w ramach licealnych zajęć i mieli wspólnych znajomych, ich drogi wcześniej nie spotkały się. Stało się to możliwe dopiero dzięki GG.

Nina chciała zrobić mężowi przyjemność i niespodziankę związaną z GG, dlatego zapytała o gadżety. Tego, co zrobiło GG się jednak nie spodziewała...

Historia urzekła firmę i dlatego wysłała ona swoją ekipę do szczęśliwych małżonków. Jak wyglądała niespodzianka, którą wraz z Niną przygotowano dla jej męża?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij