Kromka Chleba dla Sąsiada – Biedronka i Caritas organizują zbiórki żywności

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kromka Chleba dla Sąsiada – Biedronka i Caritas organizują zbiórki żywności

Wrażliwa na los najbardziej potrzebujących Biedronka po raz kolejny włącza się w akcję „Kromka Chleba dla Sąsiada”. Jej kulminacyjnym momentem będą zbiórki żywności prowadzone wspólnie z Caritas w 715 sklepach Biedronka 21 i 22 września br.

„Kromka Chleba dla Sąsiada” jest akcją, która od 2002 roku pomaga osobom starszym i opuszczonym, cierpiącym z powodu niedostatku. Jej celem jest uwrażliwienie lokalnych społeczności na potrzeby innych oraz wzbudzenie życzliwości i zainteresowania losem sąsiadów, o których często wiemy niewiele. W tym roku kampania trwa od 16 do 23 września. Biedronka włączyła się do akcji i w dniach 21 i 22 września br. zorganizuje zbiórki żywności w 715 sklepach na terenie całej Polski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Żyjemy szybko, zapatrzeni we własne, często błahe, problemy i nie dostrzegamy tych, którzy naprawdę potrzebują pomocy. Zazwyczaj są to osoby mieszkające tuż obok, które codziennie mijamy. Ta niezwykła akcja ma nas uwrażliwić na ludzką krzywdę i pokazać, że przy niewielkim wysiłku, ale w dużej grupie, możemy zrobić coś naprawdę wielkiego. Tylko w 2017 r., dzięki zaangażowaniu klientów sieci Biedronka, wspólnie m.in. z Caritas Polska, udało się zebrać łącznie 1 039 911 kg żywności – mówi Anetta Jaworska-Rutkowska, kierownik ds. relacji zewnętrznych i CSR, Jeronimo Martins Polska S.A.

Biedronka współpracuje z Caritas w Polsce już od 2006 r. Są to partnerskie programy pomocy żywnościowej dla osób najuboższych, potrzebujących, a w szczególności dla seniorów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij