Marks & Spencer stworzył kolekcję zaprojektowaną dla niepełnosprawnych dzieci

Marks & Spencer stworzył kolekcję zaprojektowaną dla niepełnosprawnych dzieci

Odzież z kolekcji na jesień-zimę 2018/2019 posiada dodatkowe udogodnienia ułatwiające jej zakładanie i ściąganie, tak aby odpowiadała na potrzeby dzieci poruszających się o kulach, wózku inwalidzkim czy też dzieci z porażeniem mózgowym.

Marks & Spencer wypuścił kolekcję odzieży na jesień-zimę 2018/2019 zaprojektowaną dla niepełnosprawnych dzieci. Tym samym marka jest jedynym w Wielkiej Brytanii detalicznym sprzedawcą, który wprowadził na rynek odzież przeznaczoną dla dzieci z niepełnosprawnością sensoryczną i fizyczną.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Praca nad kolekcją odzieży dziecięcej trwała od ponad dwóch lat i została opracowana i zaprojektowana we współpracy z klientami, w tym rodzicami z trzech szkół specjalistycznych. Zespół wewnętrzny M&S był również wspierany w rozwoju tego asortymentu przez pediatrę konsultanta, dr. Johana Changa, który oferował fachowe porady.

Wszystkie ubrania posiadają dodatkowe udogodnienia ułatwiające ich zakładanie i ściąganie i zostały wykonane z najdelikatniejszych materiałów, z możliwie najmniejszymi szwami.

– Praca nad kolekcją była dla nas czystą przyjemnością. Cieszymy się, że każdy produkt powstał we współpracy z rodzicami dzieci niepełnosprawnych. Dzięki temu mogliśmy stworzyć kolekcję ubrań, która na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od naszych głównych kolekcji dla dzieci, a jednocześnie posiada udogodnienia ułatwiające ubieranie i ściąganie odzieży – mówi Rebecca Garner, projektantka odzieży dziecięcej w M&S.

Cała kolekcja dostępna jest na stronie.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij