Trzecia edycja Open Eyes Economy Summit już w listopadzie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Trzecia edycja Open Eyes Economy Summit już w listopadzie

Ponad 100 firm, 180 mówców i uczestnicy z 20 krajów świata – już wkrótce Kraków zamieni się w tygiel kultur i wymiany myśli! To wszystko za sprawą Open Eyes Economy Summit, czyli Międzynarodowego Kongresu Ekonomii Wartości, który odbędzie się w Krakowie 20–21 listopada.

Open Eyes Economy Summit to odbywający się w Krakowie od 2016 roku międzynarodowy szczyt ekonomiczny gromadzący wybitne osobistości ze świata nauki, ekonomii, kultury i polityki. Kongres jest poświęcony ekonomii opartej na wartościach społecznych. Pomysłodawcami są prof. Jerzy Hausner i Mateusz Zmyślony – dyrektor kreatywny agencji Eskadra, która współtworzy program merytoryczny i artystyczny, a także prowadzi komunikację z mediami, działania kreatywne, PR, social media i realizuje event. Szczytowi towarzyszą liczne imprezy (seminaria, konferencje, Open Eyes Festival), przy jego okazji powstają również publikacje („Open Eyes Magazine” oraz Open Eyes Book).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Formuła kongresu odzwierciedla jego filozofię – jest otwarta, żywa, dynamiczna. Składają się na nią: potyczki intelektualne, sesje inspiracyjne, pogłębiające i networkingowe, sesje specjalne battle point oraz meeting points – kameralne miejsca, w których można zadać pytanie wybranemu prelegentowi. Wśród uczestników nie zabraknie znanych nazwisk i wybitnych osobistości. Będą to m.in.: prof. dr hab. Jerzy Bralczyk, Janina Ochojska, Robert Biedroń, David Černý, Thomas Keneally, Ian Brzezinski, Luca Jahier, Jakub Turowski, Anna Miotk.

– We współczesnym świecie, Europie i Polsce brakuje miejsca i czasu na złapanie dystansu do męczącej i często bezrefleksyjnej rzeczywistości. Braki te nadrabiamy podczas Open Eyes Economy Summit, który stwarza okazję do dyskusji na temat etyki hodowli przemysłowej zwierząt czy sensu wycinki drzew. To także szansa na bezpośrednią rozmowę z premierami, autorytetami, prezydentami, profesorami, aktywistami i ministrami z całego świata. Na Open Eyes Economy Summit jest po prostu wszystko, co najważniejsze – mówi Mateusz Zmyślony, pomysłodawca konferencji i dyrektor kreatywny agencji Eskadra.

W ramach OEES odbędzie się również Open Eyes Festival, czyli część skupiająca się na projektach artystycznych. W tym roku będą to wystawa Franciszka Bunscha Przestrzeń dla Sztuki, spektakl Art Color Ballet – Bursztynowe drzewo, koncert Zagajewski & Pawlik – Mów spokojniej, a także sesja specjalna i wystawa krakowskiej artystki Cecylii Malik – Artysta zmienia świat.

Za współorganizację projektu, kreację oraz komunikację odpowiada agencja ESKADRA.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij