Wydawnictwo W.A.B. oferuje pracę marzeń – szuka testera kryminałów i thrillerów

Wydawnictwo W.A.B. oferuje pracę marzeń – szuka testera kryminałów i thrillerów

Uwaga, wydawnictwo W.A.B oferuje pracę marzeń! Do zadań testera kryminałów i thrillerów będą należały m.in. tygodniowy pobyt w górach i lektura jednej ksiązki dziennie.

Z okazji premiery powieści „Lissy” Luki D'Andrei (autora bestsellerowej „Istoty zła”) na polskim rynku pojawia się wyjątkowa akcja. Wydawnictwo W.A.B. ma gratkę dla wszystkich moli książkowych, a szczególnie dla tych, którzy kryminały łykają seriami, a lektura thrillerów wywołuje u nich szybsze bicie serca.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do zadań testerki lub testera kryminałów będą należały: tygodniowy pobyt w górach, lektura jednego thrillera lub kryminału – wskazanego przez wydawnictwo – dziennie oraz przekazywanie w formie elektronicznej swoich rekomendacji. Wydawnictwo pokrywa koszty pobytu, podróży w polskie góry oraz... wypłaca honorarium w wysokości 2000 zł netto za czytanie książek!

Jest tylko jeden warunek: kandydatów i kandydatki, oprócz CV, wydawnictwo prosi o dołączenie recenzji „Lissy” Luki D’Andrei – thrillera, który – jak głosi opis z okładki – mrozi serca.

Wydawnictwo czeka na zgłoszenia do końca października. Testerka lub tester kryminałów zostanie wyłoniona/-y do końca listopada. Więcej informacji na stronie.

PS

Wydawnictwo W.A.B ma na swoim koncie różne ciekawe akcje promocyjne. Jedną z nich jest np. niestandardowa promocja bestsellera „Naturalista" z udziałem Marcina Dorocińskiego.

PS2

Z okazji przyjazdu do Polski A.J. Finna, autora bestsellerowej książki „Kobieta w oknie”, wydawnictwo W.A.B. wraz z hotelem Sheraton Warsaw przygotowało wyjątkową akcję promocyjną – każdy z kilkuset gości hotelowych otrzymał egzemplarz powieści, a także pierwszy raz w historii hotelu zostało zorganizowane spotkanie z autorem dla gości i pracowników.

PS3

Nudne, suche ogłoszenia o pracę powoli przechodzą do lamusa, czego przykładem jest akcja rekrutacyjna G2A Marketplace, w ramach której poszukiwany jest „Dyrektor Internetów i Janusz Tracz non-bullshit marketingu”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij