Michał Sobolewski zastąpi Bartosza Dobrzyńskiego na stanowisku dyrektora ds. marketingu marki Play

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Michał Sobolewski zastąpi Bartosza Dobrzyńskiego na stanowisku dyrektora ds. marketingu marki Play

Hans Cronberg, dyrektor ds. technicznych i Bartosz Dobrzyński, dyrektor ds. marketingu kończą pracę w Play. Na ich miejsce powołani zostaną Michał Sobolewski i Michał Ziółkowski.

Rada Nadzorcza Play Communications S.A. poinformowała, że Hans Cronberg i Bartosz Dobrzyński, członkowie Zarządu P4 sp. z o.o., pełniący funkcje odpowiednio dyrektora ds. technicznych oraz dyrektora ds. marketingu, zakończą pracę dla Play w dniu 31 grudnia 2018 r., natomiast ze swoich stanowisk w zarządzie ustąpią 31 października 2018 r. Ponadto, Jacek Niewęgłowski ustąpi z zarządu oraz ze stanowiska dyrektora ds. strategii z dniem 31 stycznia 2019 r., pozostając jednak do dyspozycji firmy w charakterze doradcy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spółka ogłosiła, że następców ww. Panów zdecydowano powołać poprzez awansowanie doświadczonych dyrektorów, którzy znacząco przyłożyli się do osiągniętego przez Play sukcesu, a zakresy odpowiedzialności zostały inaczej rozłożone w ramach zespołu zarządzającego firmą.

Michał Sobolewski zostanie powołany do zarządu na stanowisko dyrektora ds. marketingu. Michał posiada ponad 20 lat doświadczenia w marketingu dla sektorów: telekomunikacyjnego, bankowego i ubezpieczeniowego. Do Play dołączył w 2009 r. i był odpowiedzialny za marketing konsumenckiej oferty produktowej.

Michał Ziółkowski zostanie powołany do zarządu na stanowisko dyrektora ds. technicznych. Michał pracuje w sektorze telekomunikacyjnym od 20 lat, z tego w Play od początku działalności firmy. Od marca 2017 r. jest odpowiedzialny za najszybszą rozbudowę sieci w historii polskiej telekomunikacji.

Wojciech Danieluk zostanie powołany do zarządu na stanowisko dyrektora ds. IT i transformacji. Wojciech również ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy dla sektora telekomunikacyjnego. Do Play przeszedł w 2008 r. z firmy Ericsson, a jego wieloletnia praktyka przysłużyła się udanej realizacji programów transformacyjnych realizowanych przez Play.

Spółka przygotowuje także zastępstwo Jacka Niewęgłowskiego, które nastąpi z dniem 1 lutego 2019.

– Chciałbym podziękować Hansowi, Bartkowi i Jackowi za ich wkład w sukces Play, a jednocześnie mam przyjemność powitać doświadczonych graczy w naszym zarządzie. Play to prawdziwa kuźnia talentów, a promowanie ludzi z firmy zawsze było częścią jej kultury. Jestem pewien, że z naszymi nowymi członkami zarządu wspólnie napiszemy następną stronę historii sukcesu marki. – podkreślił Jean Marc Harion, Prezes P4 Sp. z o.o.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij