Burger King wprowadza na Halloween burgera, po którym częściej śnią się koszmary

Burger King wprowadza na Halloween burgera, po którym częściej śnią się koszmary

Czy burger może wpływać na nasze sny? Kliniczne badanie snu dowodzi, że burger Nightmare King zwiększa prawdopodobieństwo występowania koszmarów nocnych. Specjalna oferta będzie dostępna w restauracjach Burger King® do 1 listopada.

Niektóre produkty Burger King® to hamburgery marzeń. The Nightmare King natomiast to burger koszmarów. We współpracy z Paramount Trials i Florida Sleep & Neuro Diagnostic Services Inc. i Goldforest Inc. marka Burger King® przeprowadziła badania naukowe trwające 10 nocy, w których udział wzięło 100 uczestników jedzących burgera Nightmare King przed snem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Śledząc różne sygnały od śpiących osób, takie jak częstotliwość akcji serca, aktywność mózgu i oddech, grupa lekarzy i naukowców sprawdzała, czy osoby te miały realistyczne sny. „W śnie zmieniłem się w węża” relacjonował jeden z badanych, gdy został zapytany o jego sen. Inny z nich wspomniał o ataku kosmitów na łódź, w której przebywał.

Dr Medina podkreśla, że unikalna kombinacja białka i sera w Nightmare King doprowadza do przerwania fazy z cyklu REM (Rapid Eye Movement), podczas której doświadczamy większości naszych marzeń sennych.

PS

Czy wyobrażasz sobie Whoopera bez kluczowych dodatków, takich jak mięso czy sos? A co gdybyśmy nie mieli wyboru i musielibyśmy jeść taką „gołą” kanapkę przez kilka lat? Burger King pokazuje, dlaczego tak ważne jest, by głosować w wyborach.

PS2

Co roku wraz ze zbliżającym się 31 października specjaliści od reklamy zastanawiają się, czym nas jeszcze zaskoczyć: duchami, zombie, wampirami, czy też szarą codziennością.Oto zestaw 10 reklam halloweenowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij