Symetria zaprojektowała nowy serwis Orange

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Symetria zaprojektowała nowy serwis Orange

30 lipca światło dzienne ujrzała nowa wersja serwisu www.orange.pl. Strona została zmodyfikowana zarówno pod kątem struktury, jak i samych funkcjonalności, a jej nowa odsłona to efekt współpracy Orange z agencją Symetria.

Zmiana projektu strony www.orange.pl to efekt długotrwałych badań z użytkownikami i analiz, z których najistotniejszym elementem było opracowanie map podróży użytkowników (ang. customer journey maps). Eksperci Symetrii przeanalizowali główne procesy wykonywane przez przedstawicieli grup docelowych na stronie Orange. Pozwoliło to na zbadanie wszystkich miejsc styku z klientem oraz dało podstawy do wprowadzenia istotnych zmian w strukturze samego serwisu, który aktualnie ma być bardziej intuicyjny i dostosowany do potrzeb użytkowników.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Naszym celem było przede wszystkim zapewnienie najlepszego user experience dla naszych użytkowników, przy jednoczesnym uwzględnieniu celów biznesowych stawianych przed stroną internetową – mówi Filip Żok, Dyrektor Portali i Aplikacji w Orange. – Na podstawie kilkuletniej współpracy wiedzieliśmy, że Symetria poradzi sobie z tym zadaniem – dodaje Żok.

Najistotniejsze zmiany w serwisie dotyczą architektury informacji i skupieniu się na intuicyjnym dotarciu do produktów i usług. Użytkownicy już w momencie dotarcia do strony głównej w szybki sposób mogą zidentyfikować obszar, który ich interesuje. Ścieżka nawigacji została zaprojektowana w pełni w oparciu o rzeczywiste potrzeby przedstawicieli grup docelowych Orange. Podczas badań eksperci Symetrii testowali procesy związane z zakupem nowej usługi, przedłużeniem umowy, dokupieniem usługi czy przejściem z karty na abonament. Wszystkie wnioski wykorzystano przy opracowywaniu nowej odsłony serwisu www.orange.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij