x-kom wystartował z pierwszą polską kampanią w serwisie Pornhub

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
x-kom wystartował z pierwszą polską kampanią w serwisie Pornhub

x-kom ruszył z pierwszą polską kampanią w serwisie Pornhub. Działania mają na celu walkę z dyskryminacją osób leworęcznych. Kampania potrwa do końca października br.

Serwis Pornhub regularnie zaskakuje nas swoimi akcjami marketingowymi. Tak było np. ze zbiórką na wysłanie aktorów w kosmos, czy opublikowaniem spadku oglądalności w stanach, w których właśnie trwało zaćmienie słońca. Ze względu na swoją kontrowersyjność nie jest to zbyt popularne miejsce na reklamę firm spoza branży. Jednak dziś, 24 października polski sklep internetowy x-kom wystartował ze specjalną kampanią w serwisie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Niestety osoby leworęczne często są dyskryminowane przez wielu producentów sprzętu elektronicznego i to właśnie dla nich przygotowaliśmy specjalną promocję. Przed startem kampanii społecznej szukaliśmy miejsca, gdzie możemy spotkać sporo użytkowników leworęcznych. Badania i ankiety wskazały nam właśnie Pornhub. Nie boimy się tego serwisu. Po prostu chcemy trafić z naszą promocją do jak najszerszej grupy zainteresowanych – mówi Jakub Biel, PR & communication manager w firmie x-kom

Produkty i specjalną stronę stworzoną na potrzeby kampanii można zobaczyć pod adresem: inspiracje.x-kom.pl/leworeczni

Kampania potrwa tydzień, czyli do końca października. Reklama na Pornhubie będzie wyświetlana na komputerach stacjonarnych. Tagi wybrane przez sklep to: geek, gamer, firtnite, the witcher i inne powiązane z grami oraz komputerami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij