Kärcher świętuje jubileusz w Polsce koncertem, w którym zagrała myjka wysokociśnieniowa

Kärcher świętuje jubileusz w Polsce koncertem, w którym zagrała myjka wysokociśnieniowa

24 października 2018 firma Kärcher obchodziła jubileusz 25 lat obecności na polskim rynku. Podczas uroczystości w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbyło się pierwsze na świecie wykonanie utworu na orkiestrę symfoniczną i myjkę wysokociśnieniową.

Niemiecka firma Kärcher istnieje na polskim rynku już od 25 lat. 24 października br. przedsiębiorstwo świętowało jubileusz obecności w Polsce. W tym dniu, we wnętrzach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie zgromadzili się niemal wszyscy, dzięki którym firma Kärcher z sukcesem już od ćwierćwiecza działa w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Honorowymi gośćmi gali jubileuszowej był Johannes Kärcher, właściciel i syn założyciela firmy, oraz Hartmut Jenner, prezes Zarządu firmy Alfred Kärcher w Niemczech. W gronie gości nie zabrakło zarówno dyrektorów i zarządzających ważnymi dla Krakowa i Polski instytucjami kultury i sportu, jak i przedstawicieli wszystkich instytucji, agencji, usługodawców i dostawców wspomagających firmę w codziennej działalności biznesowej.

Podczas uroczystości nie zabrakło też niespodzianek. Jedną z nich było pierwsze na świecie wykonanie utworu na orkiestrę symfoniczną i myjkę wysokociśnieniową. Urządzenie K7 Full Control zabrzmiało wraz ze skrzypcami, wiolonczelami i altówkami tworząc niesamowitą, porywająca i nowatorską muzykę. Kompozytorem Kearchertino XXV opus 1 jest Kamil Kruk, reprezentant młodego pokolenia twórców, który zdobył już uznanie i liczne wyróżnienia za swoje kompozycje (m.in. podczas Festiwalu Warszawska Jesień).

PS

Firma Kärcher od lat z sukcesem działa na rzecz społeczności lokalnych małych i dużych miast na całym świecie. We wrześniu br. firma zorganizowała akcję społeczną „czysta przestrzeń-wspólna sprawa”, w ramach której wysprzątała 3 polskie miasta i przebadała płuca mieszkańców.

PS2

Niemiecki artysta Klaus Dauven we współpracy z firmą Kärcher stworzył unikatowe dzieło. Na ścianie znajdującej się w porcie w malowniczym leżącym na południu Francji miasteczku Sète powstało zmywalne graffiti, które namalowano urządzeniem wysokociśnieniowym.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij