Pizza Hut we współpracy z Toyotą stworzyła mobilną fabrykę pizzy

Pizza Hut we współpracy z Toyotą stworzyła mobilną fabrykę pizzy

Pizza Hut nawiązała współpracę z Toyotą i podczas targów Specialty Equipment Market Associations w Las Vegas zaprezentowała mobilną fabrykę pizzy, która nie tylko sama ją przygotowuje, ale też dostarczy pod wskazany adres.

Podczas targów Specialty Equipment Market Associations w Las Vegas, odbywających się w dniach 5-6 listopada 2018 roku, Toyota zaprezentowała nowy model samochodu Tundra, zaprojektowany we współpracy z Pizzą Hut – auto Tundra PIE Pro to mobilna fabryki do robienia pizzy. Co więcej, za pomocą tego pojazdu można dostarczyć pizzę pod wskazany przez klienta adres.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Maszyna została zaprogramowana tak, by przygotowywać pizzę podczas drogi do klienta – automatyczny proces robienia pizzy trwa od 6-7 minut. Dodatkowo, samochód jest niskoemisyjny. Na tę chwilę jest to tylko prototyp i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle auto „wyjedzie na ulice” pod szyldem Pizzy Hut.

PS

W ramach sponsoringu nad NFL Pizza Hut wprowadza nowe opakowania na pizzę, które będą służyć jako plansza do gry, gdy połączy się je z aplikacją mobilną, wykorzystującą rozszerzoną rzeczywistość.

PS2

Podczas zeszłorocznej zimy, Pizza Hut zaprezentowała specjalną kurtkę, która działa jak torba, w której dostawcy dowożą pizzę.

PS3

„Paving for pizza" to jedna z najbardziej niestandardowych akcji promocyjnych, jakie mogliśmy zaobserwować w ostatnim czasie. Sieć Domino's Pizza sponsoruje remonty dróg w wybranych miasteczkach w USA tylko po to, aby pizza trafiała w całości do domów klientów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij