Make Something Wonderful: stare zdjęcia Bono, Sereny Williams i Oprah Winfrey w reklamie marki Apple

Make Something Wonderful: stare zdjęcia Bono, Sereny Williams i Oprah Winfrey w reklamie marki Apple

W kampanii Apple „Make Something Wonderful” przedstawione zostały stare zdjęcia popularnych osób, takich jak Bono czy Serena Williams, które korzystają z produktów marki. Przesłanie reklamy jest jedno – to ludzie z pasją zmieniają otaczający nas świat.

Firma Apple rozpoczęła kampanię promocyjną swoich nowych produktów: iPada Pro, Mac Mini i MacBook Air, w ramach której przygotowała spot zatytułowany „Make Something Wonderful”. Zaprezentowano w nim stare zdjęcia popularnych osób, takich jak Bono, Serena Williams, Oprah Winfrey, Paul McCartney czy Anna Wintour. Wszystkie te osoby na fotografiach uchwycone zostały w momencie korzystania z produktów marki Apple.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania „Make Something Wonderful” wykorzystuje tzw. siłę gwiazd, by pokazać, że to ludzie z pasją zmieniają na lepsze otaczający nas świat.

PS

Spot Apple z piosenkarką FKA twigs, promujący HomePod’a, to teledysk w czystej postaci, który udowadnia, że muzyka pozwala nie tylko uciec od szarej i nudnej rzeczywistości, ale i budować swój świat dzięki kolorowej wyobraźni.

PS2

W grudniu 2017 roku w Australii zalegalizowano małżeństwa osób homoseksualnych. Australijski oddział Apple w bardzo piękny sposób popiera równouprawnienie w kraju, co we wzruszający sposób zaprezentowano w reklamie telefonu iPhone X.

PS3

Na początku 2018 roku Apple stworzył pełną kolorów reklamę z okazji brazylijskiego karnawału, mówiącą o nowej funkcji iPhone’a – Portrait Lighting.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij