Nowe Centrum Bezpieczeństwa Google dostępne już w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowe Centrum Bezpieczeństwa Google dostępne już w Polsce

Od 14 listopada br. użytkownicy w Polsce mogą korzystać z rozbudowanego Centrum Bezpieczeństwa Google. Nowa funkcja daje dostęp do jeszcze większej liczby narzędzi umożliwiających zarządzanie swoimi danymi oraz łatwiejsze korzystanie z oferowanych przez Google ustawień kontroli prywatności.

Google przez lata stworzył i stale udoskonala wiele narzędzi, dzięki którym użytkownicy mogą mieć kontrolę nad swoimi danymi. Konto Google zapewnia dostęp do wszystkich ustawień dotyczących ochrony swoich informacji; Ustawienia prywatności pomagają szybko sprawdzić, jakie dane są wykorzystywane do personalizacji indywidualnych doświadczeń w internecie i na bieżąco podejmować decyzje na ich temat; funkcja Moja aktywność natomiast pomaga sprawnie zarządzać informacjami na temat działań powiązanych z kontem. Teraz do tego grona dołącza również nowe Centrum Bezpieczeństwa (safety.google/). Użytkownicy znajdą w nim przydatne informacje i wskazówki na temat tego, jak bezpiecznie korzystać z technologii, jakie niebezpieczeństwa mogą czyhać na nich w sieci i jak skutecznie się przed nimi chronić. Wszystko to zebrane w jednym miejscu, aby dostęp do wiedzy był jeszcze łatwiejszy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W nowym Centrum Bezpieczeństwa przydatne informacje znajdą również rodzice. Dowiedzą się m.in. o tym, w jaki sposób korzystać z takich narzędzi jak: Family Link czy YouTube Kids i jak określić zasady obecności swoich dzieci w internecie. Będą mogli również uzyskać przydatne porady dotyczące tego, w jaki sposób rozmawiać z małymi dziećmi czy nastolatkami na temat rozwagi, wyznaczania granic i zachowania bezpieczeństwa online. Na platformie znajdą się również przydatne dla rodziców informacje na temat zagrożeń związanych z korzystaniem z technologii, takich jak cyberprzemoc, nadmierna ilość czasu spędzanego przez dziecko przed ekranem czy też niekontrolowane dzielenie się danymi przez małoletnich. Porady w tych kwestiach pochodzić będą od cenionych ekspertów ds. bezpieczeństwa dzieci w Internecie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij