Bartek Gołębiowski z GONG jurorem festiwalu Eurobest 2018

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bartek Gołębiowski z GONG jurorem festiwalu Eurobest 2018

W gronie jury tegorocznego festiwalu Eurobest 2018 zasiądzie Bartek Gołębiowski, strategy&creative director agencji kreatywnej Gong, który jako jedyny reprezentant branży reklamowej z Polski, będzie oceniał zgłoszone prace w kategorii Digital, Mobile&Digital Craft.

„Because Creativity matters” – Eurobest to jeden z najważniejszych konkursów w branży reklamowej w Europie, nagradzający najbardziej kreatywne, innowacyjne, a zarazem efektywne kampanie. Organizowany od 1988 r., jest również miejscem spotkań i wymiany doświadczeń dla przedstawicieli agencji, twórców filmowych, klientów oraz ludzi związanych z branżą kreatywną z całego świata.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do międzynarodowego grona jurorów festiwalu Eurobest 2018 został zaproszony Bartek Gołębiowski, strategy&creative director agencji Gong (Group One). Wraz z ekspertami m.in. z Francji, Niemiec, Włoch czy Wielkiej Brytanii będzie oceniał prace w kategorii Digital, Mobile&Digital Craft. Zespołem pokieruje Wesley ter Haar, COO MediaMonks/Global.

Bartek Gołębiowski, jest dyrektorem kreatywnym z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Założył i prowadzi GONG, agencję kreatywno-strategiczną full service w Polsce. Zarządza wielokrotnie nagradzanym zespołem kreatywnym, pracującym dla klientów w całej Europie, a także w Azji i Stanach Zjednoczonych. Należą do nich Huawei, Netflix, ING Bank, L'Oreal i Virgin Mobile. Bartek Gołębiowski był również jurorem konkursu Cannes Lions, New York Festivals, Euro Effies oraz wielu innych festiwali reklamowych. Autor licznych artykułów, wykładów i warsztatów na temat marketingu cyfrowego i innowacji.

Festiwal Eurobest 2018, który co roku organizowany jest w innym mieście, tym razem odbędzie się w Londynie. Zgłoszone prace będą oceniane w 21 kategoriach, a nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali 10 grudnia br.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij