Marki Conotoxia i Cinkciarz.pl pojawią na bokserskim ringu w filmie „Creed II”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marki Conotoxia i Cinkciarz.pl pojawią na bokserskim ringu w filmie „Creed II”

Conotoxia, marka z grupy, do której należy także Cinkciarz.pl, pojawi się w filmie „Creed II”. W oczekiwaniu na jego premierę można już obejrzeć specjalny materiał promocyjny z gwiazdami obsady: Michaelem B. Jordanem oraz debiutującym na wielkim ekranie Florianem „Big Nasty” Munteanu.

Amerykańska premiera „Creed II”, najnowszej części legendarnej sagi o Rockym Balboa z Michaelem B. Jordanem i Sylvestrem Stallone, odbędzie się 21 listopada (dystrybucja: Metro Goldwyn Mayer Pictures). W Polsce film trafi do kin 23 listopada (międzynarodowa dystrybucja: Warner Bros. Pictures).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Biznesowa strona naszego zaangażowania w „Creed II” jest oczywista. Pojawiając się w ekscytującym filmie z udziałem wielkich hollywoodzkich gwiazd, takich jak Sylvester Stallone i Dolph Lundgren, zyskujemy globalną ekspozycję naszej międzynarodowej marki Conotoxia — mówi Marcin Pióro, właściciel spółek z grupy Conotoxia Holding, w tym marek Conotoxia i Cinkciarz.pl. Należący do niego portal finansowy udostępnia różnorodne usługi online: przelewy pieniężne, płatności, wymianę walut i handel Forex.

Obie marki, polska Cinkciarz.pl i międzynarodowa Conotoxia, będą mocno zaangażowane w kampanię promocyjną „Creed II”. Logotyp Conotoxia otrzymał atrakcyjną ekspozycję wokół ringu w finałowej scenie walki pomiędzy Adonisem Creed i Viktorem Drago.

Materiał wideo z udziałem Jordana i Munteanu zachęcający do obejrzenia „Creed II”, będzie wyświetlany w kinach oraz promowany w mediach społecznościowych Conotoxia i Cinkciarz.pl.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij