Patagonia sprzedaje używane ubrania i sprzęt

Patagonia sprzedaje używane ubrania i sprzęt

Worn Wear to internetowy komis marki Patagonia, w którym dostępne są używane ubrania oraz sprzęt firmy. Celem sklepu jest ograniczenie nadmiernego konsumpcjonizmu oraz przeciwdziałanie zanieczyszczeniom środowiska.

Patagonia to znana amerykańska marka, specjalizująca się w outdoorowej odzieży oraz sprzęcie m.in. narciarskim, wspinaczkowym czy surfingowym. Firma już od dłuższego czasu stara się przeciwdziałać zanieczyszczeniom środowiska, czego przykładem jest chociażby komis Worn Wear, w którym dostępne są używane ubrania i sprzęt marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Początkowo był to jedynie tzw. pop-up store, czyli tymczasowy butik w danym miejscu. Wówczas klienci mogli naprawić swój uszkodzony sprzęt lub odzież. Teraz pomysł rozszerzył się o pełnoprawny sklep internetowy, w którym można nabyć używaną odzież oraz sprzęt Patagonii. Co więcej, każda osoba, która przekaże swoje rzeczy do wirtualnego komisu otrzyma punkty, które może wykorzystać na zakup produktów marki.

Ideą Worn Wear jest utrzymanie zakupionej już rzeczy w obiegu celem ograniczenia nadmiernego konsumpcjonizmu, więc osoba oddająca swoje ubranie czy sprzęt nie musi okazać potwierdzenia zakupu – ważne by produkt był wyprodukowany przez Patagonię.

PS

Marka odzieżowa Reima stworzyła ubrania dla dzieci, które można poddać recyklingowi.

PS2

Nowy portal fundraisingowy Ubraniadooddania.pl umożliwia pomaganie bez wydawania pieniędzy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij