PKO Bank Polski „Diamentem CSR”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PKO Bank Polski „Diamentem CSR”

W VI edycji konkursu Responsible Business Awards PKO Bank Polski otrzymał nagrodę specjalną „Diament CSR” za zaangażowanie społeczne oraz realizację projektów na rzecz zrównoważonego rozwoju.

PKO Bank Polski to lider odpowiedzialnego biznesu stawiający na zrównoważony rozwój, który od niemal stu lat oferuje klientom bezpieczne i wygodne usługi finansowe. PKO to najbardziej rozpoznawalna, uznana za „dobro narodowe” marka w kraju, której siłą są ludzie – pomysłowi, zaangażowani i kompetentni.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Uważamy, że jedynie dobre relacje z otoczeniem pozwalają na konsekwentny rozwój oraz budowę wspólnych i trwałych wartości. To one, w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem, ułatwiają podejmowanie właściwych decyzji biznesowych. Rozumiemy potrzeby Polaków i polskich firm. Rozwijamy się wspierając klientów i realizując projekty wpisujące się w strategię gospodarczą kraju – mówi Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego.

Reagując na wyzwania współczesnego świata i potrzeby cywilizacyjne, Bank angażuje się w projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, a wiele z nich inicjuje. Dzięki temu pozytywnie oddziałuje na polską gospodarkę. Wspiera rozwój cyfrowych kompetencji społecznych, umożliwiając klientom m.in. bezpieczny i prosty dostęp do usług e-administracji. Współpracuje z jednostkami sektora publicznego i wspiera rozwój małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Kompleksowa oferta Banku kierowana jest do niemal każdej grupy społecznej. Wszystko to sprawia, że skutecznie przeciwdziała wykluczeniu finansowemu Polaków.

Bank wspiera wydarzenia kulturalne, dobroczynne i akcje społeczne, w realizację których stara się włączać środowiska lokalne. Przykładem takiego działania jest m.in. PKO Bieg Charytatywny organizowany od czterech lat pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem”. W sumie od pierwszej edycji uczestniczyło w nim blisko 23 tys. osób, a Fundacja PKO Banku Polskiego przekazała blisko 3 mln zł na posiłki dla dzieci.

Responsible Business Awards to nagroda Executive Club. Jej celem jest podkreślenie znaczenia zaangażowania polskich przedsiębiorców we wdrożenie i promowanie idei zrównoważonego i odpowiedzialnego biznesu. W pierwszej edycji konkursu w 2015 roku prezes PKO Banku Polskiego Zbigniew Jagiełło został uhonorowany nagrodą w kategorii Outstanding CEO Philanthropist, za udzielanie wsparcia instytucjom i projektom, które zmieniają na lepsze wiele dziedzin życia społecznego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij