Studiuj Marketing Internetowy i Programowanie Aplikacji Mobilnych na Politechnice Białostockiej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Studiuj Marketing Internetowy i Programowanie Aplikacji Mobilnych na Politechnice Białostockiej

Mówisz: branża interactive i nowe technologie - myślisz: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków. Do tej listy czas dodać Białystok. Że za Bugiem i białe niedźwiedzie:)? To nie zmienia faktów. A fakty mówią, że na Wschodzie sporo się w branży IT dzieje.

Konkrety? Działa kilka dużych agencji e-marketingowych, które pracują dla światowych brandów. Są liczące się na rynku firmy technologiczne. Odbywają się cykliczne imprezy branżowe. Rusza Park Naukowo-Technologiczny. A Politechnika Białostocka co roku wypuszcza kolejnych absolwentów kierunków technologicznych, którzy są rozchwytywani przez lokalne, krajowe i zagraniczne firmy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

I tu do sedna - NowyMarketing.pl i MamStartup.pl objęły patronatem dwa nowe, bardzo aktualne kierunki studiów podyplomowych na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej: Marketing Internetowy i Programowanie Aplikacji Mobilnych.

Marketing Internetowy

Jedyne studia o tej tematyce w regionie. Współtwórcy programu i wykładowcy to eksperci nowych mediów i praktycy branży e-marketingowej z całej Polski. Pracując na co dzień w agencjach marketingowych i odpowiadając za komunikację online, przekazują słuchaczom wiedzę praktyczną i aktualną.

Do kogo adresowane są studia?

Absolwenci, przyszli i pracownicy działów marketingu, przedsiębiorcy i inne osoby, które chcą zdobyć lub poszerzyć wiedzę związaną z efektywnym wykorzystaniem nowych mediów w komunikacji marketingowej.

Program studiów zawiera:

  • pojęcia związane z marketingiem internetowym, Public Relations, mediami społecznościowymi, biznesem elektronicznym, nowymi mediami,
  • tworzenie strategii komunikacji e-marketingowej,
  • planowanie budżetu,
  • case studies

Cel studiów:

Zdobycie przez słuchaczy aktualnej wiedzy o narzędziach e-marketingowych i sposobach ich zastosowania w praktyce.

Więcej o kierunku

 

Programowanie Aplikacji Mobilnych

Nowy kierunek rocznych studiów podyplomowych dla osób, które chcą spróbować swoich sił w tworzeniu aplikacji na smartfony. Wśród wykładowców praktycy - projektanci aplikacji mobilnych z dużych firm technologicznych.

Do kogo adresowane są studia?

Do informatyków, ale również absolwentów kierunków pokrewnych (matematyka, fizyka, elektronika itp.). Od słuchaczy wymaga się co najmniej średniej znajomości pojęć związanych z programowaniem obiektowym. Pożądana jest również ogólna wiedza na temat podstaw systemów operacyjnych oraz sieci komputerowych. Niezbędne minimum wiedzy do rozpoczęcia tych studiów to styczność z przynajmniej jednym, dowolnym językiem programowania.

Program studiów zawiera:

  • wykłady i zajęcia praktyczne poświęcone nauce programowania aplikacji działających na najpopularniejszych platformach mobilnych: Apple iOS, Google Android i Windows Phone,
  • omówienie zagadnień architektury aplikacji mobilnych, rozwiązań bazodanowych oraz technologii serwerowych i komunikacyjnych,
  • przedstawienie zagadnień implementacji algorytmów z uwzględnieniem ograniczeń i specyfiki platform mobilnych,
  • omówienie tematów projektowania interfejsu użytkownika z uwzględnieniem specyfiki urządzeń mobilnych.

Cel studiów:

Absolwent studiów będzie wszechstronnie przygotowanym programistą aplikacji na platformy mobilne. Umiejętności zdobyte na tym kierunku otwierają możliwości pracy m.in. w firmach technologicznych lub agencjach interaktywnych.

Więcej o kierunku

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij