Najlepiej zarabiający youtuber 2018 roku ma 7 lat i 22 mln dolarów na koncie

Najlepiej zarabiający youtuber 2018 roku ma 7 lat i 22 mln dolarów na koncie

7-letni Ryan zajął pierwsze miejsce w zestawieniu Forbesa najlepiej zarabiających youtuberów 2018 roku. W tym okresie od 1 czerwca 2017 roku do 1 czerwca 2018 roku mały recenzent zabawek zarobił 22 mln dolarów.

Kto by pomyślał, że bycie recenzentem zabawek może być tak dochodowe. 7-letni Ryan, który prowadzi kanał na YouTubie zatytułowany Ryan ToysReview, w okresie od 1 czerwca 2017 do 1 czerwca 2018 roku zarobił 22 mln dolarów, co czyni z niego najlepiej zarabiającego youtubera.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ryan prowadzi swój kanał od 2015 roku i przez ten czas udało mu się zebrać 17 mln followersów. Dużą popularność przyniosły mu recenzje zabawek, które są skierowane do jego rówieśników, oraz wesołe i przyjazne usposobienie.

Większość pieniędzy zarobionych przez 7-letniego youtubera pochodzi z reklam wyświetlanych przed rozpoczęciem filmików. Pozostała kwota pochodzi z postów sponsorowanych. W przyszłym roku Ryan prawdopodobnie znacząco zwiększy swoje dochody z tytułu współpracy z siecią supermarketów WalMart, która to wprowadziła zabawki i ubrania marki Ryan's World.

W zestawieniu Forbesa „Highest-Paid YouTube Stars 2018” znaleźli się też Jake Paul (21.5 mln dol.), grupa Dude Perfect (20 mln dol.) oraz najsłynniejszy gracz w „Minecrafta”, czyli Daniela Middletona (18.5 mln dol.). Pod uwagę brane były dochody brutto za okres od 1 czerwca 2017 roku do 1 czerwca 2018 roku.

PS

Rozwój sieci społecznościowych otworzył nie tylko nowe możliwości komunikowania się między użytkownikami, ale i alternatywne sposoby na zarabianie. Z pewnością jednym z najbardziej obiecujących źródeł na dochód jest YouTube. Ile naprawdę może zarobić YouTuber?

PS2

Kim jest YouTuber? Jakie umiejętności powinien posiadać i co należy do jego obowiązków? Jak wyglądają zarobki na tym stanowisku? W naszym cyklu przybliżamy szczegóły i ciekawostki dotyczące zawodu youtubera.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij