Restauracja Wigilijna „Cicha” na PizzaPortal.pl – podaruj Wigilię potrzebującym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Restauracja Wigilijna „Cicha” na PizzaPortal.pl – podaruj Wigilię potrzebującym

PizzaPortal.pl rusza z nową akcją we współpracy ze Stowarzyszeniem mali bracia Ubogich. Zamawiając jedzenie z Restauracji Wigilijnej „Cicha”, przekazujemy datek na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia, którzy dzięki tej inicjatywie mają szansę spędzić tradycyjny wieczór wigilijny w większym gronie.

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy szczególnie chętnie okazujemy sobie miłość i szacunek. Najważniejsze stają się relacje z najbliższymi i pomaganie innym. Aby pomóc wystarczy naprawdę niewiele  drobne gesty. W tym roku, dzięki współpracy Stowarzyszenia mali bracia Ubogich oraz serwisu PizzaPortal.pl każdy z nas ma szansę pomóc starszej samotnej osobie. Platforma stała się bowiem częścią akcji dzięki wyjątkowej Restauracji Wigilijnej „Cicha”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na pierwszy rzut oka to zwyczajny lokal na liście portalu, który przygotowuje dania kuchni polskiej. Kiedy jednak przyjrzymy się bliżej, okazuje się, że serwis daje swoim klientom niepowtarzalną szansę, aby pomagać, dzieląc się posiłkiem. Każde zamówienie z tej niecodziennej restauracji to datek na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia, którzy dzięki tej inicjatywie mają szansę spędzić tradycyjny wieczór wigilijny w większym gronie.

– Święta powinny przywoływać piękne wspomnienia i być wyczekiwane oraz celebrowane w gronie najbliższych sercu osób. W PizzaPortal.pl wierzymy, że wspólne posiłki łączą ludzi i budują niesamowite więzi, dlatego stworzyliśmy bardzo szczególne, ale też proste narzędzie by każdy mógł wesprzeć osoby, które tego potrzebują. Odpowiedzialność każdej firmy powinna wykraczać poza obszar biznesu. Dlatego nie tylko ułatwiamy zamawianie jedzenia na co dzień, ale też w ten wyjątkowy, świąteczny czas umożliwiamy pomaganie innym, angażując się całym zespołem w wigilijną inicjatywę Stowarzyszeniamówi Bartosz Sala, prezes PizzaPortal.pl.

Pomaganie z PizzaPortal.pl jest niezwykle proste, a posiłek podarować może każdy, wpłacając datek na kolację dla jednej, dwóch lub trzech osób. Wystarczy odnaleźć w serwisie Restaurację Wigilijną „Cicha” (PizzaPortal.pl/wigilia) i zamówić posiłek, a wsparcie zostanie przekazane na konto Stowarzyszenia za pośrednictwem PayU.

Akcja trwa do 23 grudnia. Wspierana będzie w Internecie, na YouTube, w social mediach blogerów oraz działaniami promocyjnymi w serwisie PizzaPortal.pl. Kreację do akcji i wsparcie komunikacyjne zapewnia agencja BBDO Warszawa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij