Antyweb inspiruje na Święta. Jakie technologiczne gadżety warto kupić pod choinkę?

Antyweb inspiruje na Święta. Jakie technologiczne gadżety warto kupić pod choinkę?

Każdy z nas chce trafić idealnie z prezentem dla bliskich na Święta Bożego Narodzenia. Nie jest to jednak proste, bo sklepowe półki (również te wirtualne) uginają się pod ciężarem tysięcy produktów. Jak wybrać te najlepsze?

Z pomocą przychodzi nasz doroczny świąteczny katalog, gdzie znajdziecie dziesiątki świetnych pomysłów na prezenty.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku nasz katalog podzieliliśmy na osiem kategorii, które w pewnym stopniu odzwierciedlają kategorie tematyczne, które w mijającym powoli roku poruszaliśmy na łamach Antyweba. W kategoriach tych zamieściliśmy produkty, które naszym zdaniem warto rozważyć na prezent dla bliskich (szczególnie, jeżeli są oni gadżeciarzami). Wśród naszych rekomendacji znalazły się zarówno proste i tanie rozwiązania, jak pendrive o wyjątkowym designie za 40 złotych, jak i te najdroższe propozycje dla najbardziej wymagających (jak aparaty fotograficzne za kilka tysięcy złotych). Wierzymy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – nawet jeżeli nie szuka pomysłu na prezent dla kogoś innego, a chce go sprawić po prostu sobie. W końcu wszyscy na to zasługujemy po 12 mniej lub bardziej pracowitych miesiącach. ;)

Jakie prezenty na Święta?

W kategorii Komputery zawarliśmy głównie laptopy i pecety, ale rozbudowaliśmy ją również o kilka tabletów. Wearables to głównie opaski fitness i smartwatche – wybieraliśmy te, które szczególnie nam przypadły do gustu w trakcie testów. W gamingu znajdziecie mnóstwo myszek, słuchawek, klawiatur etc. Kategorii smartfony tłumaczyć z pewnością nie muszę – staraliśmy się tutaj zachować możliwie największy „rozstrzał” cenowy. TV i Audio będzie gratką dla melomanów i miłośników wielkich ekranów – tak, są tutaj też telewizory, których (wierzcie lub nie) sprzedaż na święta zdecydowanie rośnie.

 

AGD i Dom to pewna nowość w naszym prezentowniku, ale spokojnie – zamiast pralek i zmywarek umieściliśmy tam głównie rozwiązania typu smart home i pokrewne im produkty. Kolejna nowość to kultura, a więc odzwierciedlenie „Antyweba po godzinach”, gdzie nieco odbiegamy od naszego technologicznego profilu. Całość zamyka kategoria inne, w której umieściliśmy produktowy misz masz z nadzieją, że będzie on dla Was skuteczną inspiracją.

Nasz katalog w tym roku to również poradniki zakupowe – dla każdej kategorii przygotowaliśmy jeden krótki artykuł, w którym redaktorzy Antyweb starają się wyjaśnić, czym się kierować w trakcie zakupów. Mamy nadzieję, że w ten sposób rozwiejemy większość Waszych wątpliwości, a wybór prezent

W naszym katalogu znajdziecie też strefy marek, takich jak Plus, Logitech i T-Mobile. Partnerzy na osobnych podstronach zaproponowali swoje własne produkty, które mogą stać się pomysłami na udany prezent.

Zapraszamy do naszego katalogu prezentów!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij