Akcja Paragon – wymień paragony na nagrody dla przedszkolaków

Akcja Paragon – wymień paragony na nagrody dla przedszkolaków

Każdy zarejestrowany paragon w aplikacji Akcja Paragon, trafia na konto wybranego przedszkola, które następnie może wymienić je na nagrody. Natomiast anonimowe dane z paragonów zostaną wykorzystane do badań trendów konsumenckich.

Ruszyła Akcja Paragon, którą prowadzi firma Listonic na zlecenie niezależnej agencji badawczej analizującej zwyczaje zakupowe Polaków. Po zrobionych zakupach spożywczych i zeskanowaniu paragonu w specjalnej aplikacji, możemy wybrać dane przedszkole z listy, do którego trafią nagrody w zamian za nasz udział w akcji. Zebrane na koncie przedszkola paragony będą wymieniane na nagrody z puli obejmującej: gry i książki edukacyjne, przybory plastyczne, bilety do kina i inne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dzięki paragonom zebranym w aplikacji, firma Listonic oraz agencja badawcza otrzymają niezbędne dane do analizy rynku konsumenckiego – wszystkie dane są anonimowe i służą jako informacje do raportów dotyczących trendów na rynku.

Do puli na swoim koncie można dołożyć każdy paragon z zakupów w 12 najpopularniejszych sieciach sklepów spożywczych, z dowolnego miejsca w Polsce – m.in. z Biedronki, Lidla czy Tesco.

Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij