Ruszyła 11. edycja akcji „Nakarm psa z OLX”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyła 11. edycja akcji „Nakarm psa z OLX”

We wtorek 11 grudnia wystartowała kolejna, 11. już edycja „Nakarm psa z OLX”. Dzięki zaangażowaniu użytkowników i wykorzystaniu mechanizmów serwisu, OLX znów niesie pomoc czworonożnym mieszkańcom schronisk.

Za pośrednictwem aplikacji OLX w telefonie oraz mobilnej wersji strony użytkownicy znów mogą napełniać miski zwierzaków wirtualną karmą, którą potem serwis OLX zamieni na tony rzeczywistego pokarmu. Akcja „Nakarm Psa z OLX” potrwa do 20 grudnia. W tym roku użytkownicy mogą pomagać zwierzętom ze schronisk we Włocławku i Puławach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W poprzednich 10. edycjach razem nakarmiliśmy łącznie 780 psów i 50 kotów z 22 schronisk w całej Polsce. Dzięki zaangażowaniu miłośników zwierząt zebraliśmy i dostarczyliśmy bezdomnym czworonogom aż 23 tony karmy. Co roku zwracamy w ten sposób uwagę na trudny los bezpańskich zwierzaków i zachęcamy do adopcji mieszkańców schronisk w całej Polsce – mówi Przemysław Klemczak z OLX. 

W akcji może wziąć udział każdy, kto ma lub zainstaluje aplikację OLX albo korzysta z serwisu za pośrednictwem mobilnej wersji strony. Wystarczy wejść w aplikację lub stronę mobilną i znaleźć baner akcji. Następnie wybrać ogłoszenie ze zwierzakiem i kliknąć przycisk „Nakarm”. Z każdym kliknięciem stopniowo będzie wypełniać się ikonka kości. Jedna wypełniona kostka to w rzeczywistości aż 20 kg karmy! Klikać można raz dziennie aż do końca akcji, czyli do 20 grudnia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij