Ruszyła 11. edycja akcji „Nakarm psa z OLX”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyła 11. edycja akcji „Nakarm psa z OLX”

We wtorek 11 grudnia wystartowała kolejna, 11. już edycja „Nakarm psa z OLX”. Dzięki zaangażowaniu użytkowników i wykorzystaniu mechanizmów serwisu, OLX znów niesie pomoc czworonożnym mieszkańcom schronisk.

Za pośrednictwem aplikacji OLX w telefonie oraz mobilnej wersji strony użytkownicy znów mogą napełniać miski zwierzaków wirtualną karmą, którą potem serwis OLX zamieni na tony rzeczywistego pokarmu. Akcja „Nakarm Psa z OLX” potrwa do 20 grudnia. W tym roku użytkownicy mogą pomagać zwierzętom ze schronisk we Włocławku i Puławach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W poprzednich 10. edycjach razem nakarmiliśmy łącznie 780 psów i 50 kotów z 22 schronisk w całej Polsce. Dzięki zaangażowaniu miłośników zwierząt zebraliśmy i dostarczyliśmy bezdomnym czworonogom aż 23 tony karmy. Co roku zwracamy w ten sposób uwagę na trudny los bezpańskich zwierzaków i zachęcamy do adopcji mieszkańców schronisk w całej Polsce – mówi Przemysław Klemczak z OLX. 

W akcji może wziąć udział każdy, kto ma lub zainstaluje aplikację OLX albo korzysta z serwisu za pośrednictwem mobilnej wersji strony. Wystarczy wejść w aplikację lub stronę mobilną i znaleźć baner akcji. Następnie wybrać ogłoszenie ze zwierzakiem i kliknąć przycisk „Nakarm”. Z każdym kliknięciem stopniowo będzie wypełniać się ikonka kości. Jedna wypełniona kostka to w rzeczywistości aż 20 kg karmy! Klikać można raz dziennie aż do końca akcji, czyli do 20 grudnia.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij