Aleksander Heba dołącza do GetResponse jako Business Growth Strategist

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aleksander Heba dołącza do GetResponse jako Business Growth Strategist

Aleksander Heba w GetResponse będzie odpowiadać za szeroko pojęty rozwój biznesu, m.in. za opracowanie i optymalizację strategii wzrostu dla wybranych linii produktów oraz analitykę otoczenia biznesowego w segmencie SMB oraz Enterprise.

Do głównych obowiązków Aleksandra Heby w GetResponse będzie należała rozbudowa kompetencji analitycznych m.in. w zakresie akwizycji, konwersji i monetyzacji oraz wsparcie zespołów produktowych w obszarach takich jak: marketing, sprzedaż i rozwój produktu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Rozpoczęcie współpracy z GetResponse to przede wszystkim możliwość współtworzenia w pełni skalowalnego produktu, jakim jest usługa GetResponse dla sektora SMB. Dedykowane zasoby, głęboki fokus na danych liczbowych w procesach decyzyjnych, ale również sama kultura firmy stanowią dobry miks dla stworzenia czegoś znaczącego – mówi Aleksander Heba.

Heba ma ponad 12-letnie doświadczenie w branży związanej z nowymi technologiami. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynał jako quality assurance project manager w Playsoft Poland, potem pracował w Polskapresse jako product manager i brand manager w Pionie Internetu, następnie jako brand manager, marketing director, marketing & sales director w ExpertSender.

Studiował socjologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jego pasją jest budowa i optymalizacja produktów online w podejściu interdyscyplinarnym. Słowa kluczowe, które najlepiej opisują jego warsztat pracy to: konwersja, multichannel, psychologia społeczna, neuromarketing, behavioral marketing, data-driven testing, analityka.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij