Izabela Sakowicz na czele zarządu IDG Poland

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Izabela Sakowicz na czele zarządu IDG Poland

Z początkiem grudnia br. IDG Communications mianował na stanowisko dyrektora generalnego IDG Poland Izabelę Sakowicz. Nowa CEO zastąpi Piotra Wtulicha, który kierował wydawnictwem od 2011 roku.

Izabela Sakowicz związana jest z IDG Poland od 7 lat. Swoją karierę w polskim oddziale koncernu zaczynała na stanowisku specjalisty ds. marketingu, od 2017 r., jako główny dyrektor ds. marketingu, kierowała zespołem odpowiedzialnym za usługi marketingu strategicznego wspierając sprzedaż międzynarodowych klientów. Silnie związana z branżą IT, ma ponad 10-letnie doświadczenie w obszarach technologii cyfrowych, doradzała firmom technologicznym w Polsce, Francji, Danii, Szwecji i Czechach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Cieszę się, że będę miała szansę kierować wyjątkowym zespołem ekspertów, by wspólnie, przy wykorzystaniu globalnego potencjału IDG, rozwijać nasze produkty i usługi oraz wzmocnić konkurencyjność firmy – mówi Izabela Sakowicz.

Nowa CEO będzie odpowiedzialna za rozwój polskiego zespołu oraz rozbudowanie strategicznych programów medialnych i usług doradczych, które zapewniają długoterminowy wzrost biznesowy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij