Polscy artyści zagrali zupełnie cichą wersję kolędy „Cicha noc”, by zwrócić uwagę na los samotnych osób starszych

Polscy artyści zagrali zupełnie cichą wersję kolędy „Cicha noc”, by zwrócić uwagę na los samotnych osób starszych

Trójka wykonawców: Kayah, Soyka&Woś i Golec uOrkiestra zaskoczyła publiczność na swoich koncertach kolęd w Warszawie. W trakcie występów zagrali specjalną wersję kolędy „Cicha noc” – taką jaka rozbrzmiewa w domach samotnych starszych osób – czyli zupełnie cichą.

Koncerty odbyły się w dniach 09.12 – Kayah w Teatrze 6 piętro, 14.12 – Soyka i Joanna Woś w Teatrze Studio, 19.12 Golec uOrkiestra w Teatrze Muzycznym Roma. W trakcie każdego z tych występów artyści zapowiadali, że kolejną kolędą będzie “Cicha noc” po czym na scenie na kilkadziesiąt sekund zapadła cisza. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Następnie następowało wytłumaczenie – że tak właśnie brzmi cicha noc w domach osób starszych i samotnych, ale możemy to zmienić wchodząc na stronę podarujwigilie.pl. Zbiórka jest prowadzona do wigilii włącznie. 

Podaruj wigilię to coroczna kampania fundacji mali bracia Ubogich, która organizuje w Warszawie, Poznaniu i Lublinie kolacje wigilijne dla samotnych osób starszych. 

Za pomysł niestandardowej aktywacji odpowiada BBDO Warszawa. Pomoc w kontaktach z artystami zapewniło STX Music Solutions, a materiał filmowy pomogły przygotować Papaya Films, Televizor i Efektura. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij