Batman, Scooby-Doo i Transformersi odbierają zakupy z Walmartu

Batman, Scooby-Doo i Transformersi odbierają zakupy z Walmartu

Spot Walmartu reklamujący usługę „Walmart Grocery Pickup” pełen jest postaci ze znanych i lubianych filmów akcji i fantasy, które po odbiór zakupów przyjeżdżają swoimi kultowymi pojazdami.

Jeśli kiedyś zastanawialiście się, gdzie zakupy robią Batman, Scooby-Doo czy Transformersi, już teraz macie odpowiedź – w Walmarcie! W spocie amerykańskiej sieci supermarketów znani bohaterowie filmów akcji i fantasy po zakupy przyjeżdżają swoimi kultowymi pojazdami – m.in. Batmobilem, „The Mystery Machine” czy Jeepem Wrangler znanym z filmu „Jurassic Park”, reklamując nową usługę odbioru zakupów bez wychodzenia z auta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W spocie „Famous Cars”, amerykańska sieć supermarketów udowadnia, że „niezależnie od tego, co prowadzisz” usługa „Walmart Grocery Pickup” jest niesamowicie prosta i przeznaczona dla każdego.

Za kreację odpowiada agencja Department W.

PS

Czegoś takiego jeszcze nie było – koparki biorące udział w boot campie. Wszystko to za sprawą szwedzkiej gwiazdy kina akcji Dolpha Lundgrena, który w rytm muzyki rodem z lat 80. trenuje maszyny marki Volvo.

PS2

Jak sprawić, by pasażerowie samolotów z zainteresowaniem wysłuchali zasad bezpieczeństwa przedstawianych tuż przed startem? Linie lotnicze Turkish Airlines o pomoc poprosiły... bohaterów The Lego Movie.

PS3

We współpracy z filmem akcji „Liga Sprawiedliwości" z wytwórni Warner Bros. Pictures, Gillette rozpoczyna badania mające na celu rozwinięcie technologii, która pozwoli zadbać o pielęgnację kolejnego pokolenia superbohaterów.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij