Wielki Talerz – podaruj potrzebującemu dziecku zdrowy posiłek

Wielki Talerz – podaruj potrzebującemu dziecku zdrowy posiłek

„Wielki Talerz” to akcja, dzięki której każdy z nas może zapewnić pyszne, zdrowe posiłki potrzebującemu dziecku. Programem objęte są dzieci w wieku od 7 do 19 lat.

zdjęcie: facebook.com/wielkitalerz

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Program „Wielki Talerz” jest realizowany przez Fundację Joanny Radziwiłł „Opiekuńcze Skrzydła”, która wspiera dzieci i młodzież z warszawskiej Pragi prowadząc dwa dzienne domy. Fundacja zapewnia im codzienną opiekę obejmującą działania wychowawcze, edukacyjne, społeczne i kulturalne oraz dba o to, aby dzieci odnalazły poczucie bezpieczeństwa i zaakceptowały siebie.

Dzięki programowi „Wielki Talerz” potrzebujące dzieci w wieku od 7 do 19 lat mają możliwość otrzymania ciepłego i zdrowego posiłku. Co więcej, w ramach akcji Fundacja będzie uczyła gospodarnego zarządzania żywnością, mądrego robienia zakupów, aby żywność się nie marnowała, podstaw zdrowego żywienia, przygotowywania wspólnych posiłków oraz celebracji jedzenia razem w myśl idei slow food.

Udział w programie może wziąć każdy. Wystarczy 96 złotych – tyle wynosi miesięczny koszt obiadów dla jednego dziecka. Udział w programie trwa minimum rok. Więcej informacji znajduje się na stronie akcji.

PS

Od pierwszych dni października 2018 roku bilbordy, profile w mediach społecznościowych, a nawet ekrany w wagonach warszawskiego metra zapełniły wizerunki polskich gwiazd dyskutujących na temat głodu. 16 października dowiedzieliśmy się w końcu, kogo postanowiły wesprzeć polskie gwiazdy. Na bilbordach ich wizerunki zastąpiła dziewczynka, która w imieniu ponad 1 000 000 polskich dzieci w wieku 0-17 lat dotkniętych ubóstwem przypomina, że można być głodnym po prostu, ale też głodnym godnego życia.

PS2

Fundacja Daj Herbatę i restauracja Kuchnia za Ścianą pod koniec października 2018 roku rozpoczęły niezwykłą akcję społeczną – za niewielką opłatę każdy z nas może podarować osobom potrzebującym kupon na ciepły posiłek w te mroźne dni.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij