For the Love of It – Pepsi startuje z nowym sloganem

For the Love of It – Pepsi startuje z nowym sloganem

Pepsi wystartowała z nową platformą marketingową wraz z nowym sloganem: For the Love of It. Przez cały rok w ponad 100 krajach na całym świecie pojawiać się będą okolicznościowe informacje odnoszące się do nowego hasła marki i promujące napój typu cola dla współczesnego pokolenia.

Muzyka od dziesięcioleci stanowi główny filar marki Pepsi – hasło For the Love of It podążać będzie tą samą drogą, oferując współczesnemu pokoleniu muzycznemu inspirację do realizowania własnych pasji. W roku 2019 Pepsi po raz kolejny połączy siły z legendą branży muzycznej, Simonem Fullerem, realizując wspólne przedsięwzięcie z przełomowym projektem muzycznym Simona – zespołem muzyki pop Now United. Now United to nowy koncept muzyczny angażujący 14 wokalistów i tancerzy z 14 krajów, takich jak Chiny, Brazylia, Rosja i Indie, którego działalność w mediach społecznościowych śledzą miliony fanów. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Globalny zasięg i siła marki Pepsi umożliwią rozwijającym się talentom dostęp do sceny całego świata, na której mogą opowiadać historie, dzielić się sztuką, a także nawiązywać relacje z aktualnymi i nowymi fanami. Przez cały rok podczas światowego tournée zespołu Now United, przy udziale grupy i jej fanów, Pepsi kreować będzie niezwykłe doświadczenia i treści.

– W zdecydowany sposób celebrujemy naszą własną tożsamość – znanej i lubianej na całym świecie marki, silnie osadzonej w kontekście rozrywki, oferującej odświeżający i pyszny napój uwielbiany przez kolejne pokolenia na całym świecie – jak również wszystkich tych, którzy tak jak my szaleją za Pepsi. „For the Love of It” to nasz okrzyk nawołujący, aby z dumą i w pełni angażować się we wszystkie sprawy, które kochamy – poczynając od pasji i zainteresowań, takich jak piłka nożna czy muzyka, aż po nieposkromione delektowanie się jednym z najbardziej ulubionych napojów na świecie – Pepsi – powiedział Roberto Rios, wiceprezes ds. marketingu w Globalnej Grupie Napojów PepsiCo.

Nowa oprawa graficzna sloganu  For the Love of It i związany z nim jingle muzyczny promowane będą przez cały 2019 rok za pośrednictwem wyjątkowo efektownych opakowań, intrygujących projektów graficznych umieszczanych w przestrzeniach publicznych, a także wyrazistych reklam wideo oraz treści publikowanych w kanałach cyfrowych. Motywy te będą odmienne dla każdego elementu marki, podkreślając jak nigdy wcześniej radość i zabawę, jakie wiążą się z napojami Pepsi.

PS

Legendarny smak Pepsi również w 2018 roku został wybrany przez 59% uczestników Wyzwania Smaku*. W podziękowaniu za wspólną zabawę i pozytywne emocje, PepsiCo wprowadza na rynek limitowaną edycję opakowań Pepsi Vintage, jakie pojawiały się w sprzedaży na przestrzeni sześciu dekad: od 1940 do 2000 roku.

PS2

Wszystkim dobrze znana modelka Cindy Crawford po 26 latach po raz kolejny pojawiła się w reklamie Pepsi

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij