Blogerka Mamaginekolog uzbierała milion złotych na rzecz WOŚP

Blogerka Mamaginekolog uzbierała milion złotych na rzecz WOŚP

Influencer marketing naprawdę ma moc. Mamaginekolog stworzyła dwa ebooki, ze sprzedaży których cały dochód miał zostać przeznaczony na konto WOŚP. W dwa dni trwania akcji udało się zebrać 1 milion złotych.

Nicole Sochacki-Wójcicka, blogerka znana pod nazwą Mamaginekolog, stworzyła dwa ebooki ze swoją autobiograficzną historią, z których 100% dochodu miało zostać przeznaczone na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ebooki weszły do sprzedaży 11 stycznia br. Wieczorem 13 stycznia Mamaginekolog na swoim Instagramie zamieściła wpis, w którym poinformowała, że udało się już zebrać 1 milion złotych ze sprzedaży ebooków! Cała ta kwota trafi na konto WOŚP.  

To cudowna wiadomość, która pokazuje, jak ogromna jest siła influencer marketingu. Wielkie brawa za zorganizowanie takiej akcji i zaangażowanie użytkowników.

Jak poinformowała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, podczas 27. Finału zgromadzono 92 143 798 złotych, natomiast wiele aukcji wystawionych w ramach WOŚP będzie trwało do końca stycznia, więc ostateczna kwota z pewnością będzie większa.

PS

Sprawdźcie też inne akcje zorganizowane w ramach tegorocznego 27. Finału WOŚP.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij