Meksykańskie linie lotnicze trollują USA

Meksykańskie linie lotnicze trollują USA

Linie lotnicze Aeromexico przygotowały nietypową promocję na loty do Meksyku – im więcej dana osoba ma w sobie krwi meksykańskiej, tym większą zniżkę otrzymuje. Oferta skierowana jest głównie do mieszkańców południowych stanów USA, którzy pałają największą niechęcią do Meksykanów.

Stany Zjednoczone to jedna z najczęstszych lotniczych destynacji z Meksyku. W drugą stronę już tak jednak nie jest. Mieszkańcy południowych stanów USA nie ukrywają swojej niechęci do Meksykanów i tym samym nie palą się do podróży w rejony sąsiedniego kraju.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Linie lotnicze Aeromexico postanowiły stworzyć specjalną zniżkę na loty do Meksyku dla Amerykanów na podstawie ich DNA – im więcej dana osoba miała w sobie krwi meksykańskiej, tym większą zniżkę otrzymywała.

Z tej okazji stworzono spot, w którym najpierw zapytano wybranych mieszkańców typowego amerykańskiego miasteczka Wharton w Teksasie czy polecieliby do Meksyku. Jak można było się spodziewać, wszyscy odpowiedzieli, że nie. Następnie zbadano ich DNA, by dowiedzieć się w ilu procentach są Meksykanami. Jak wielkie było rozczarowanie osoby, która miała w sobie zaledwie kilka procent krwi meksykańskiej i tym samym otrzymała niewielką zniżkę na lot do Meksyku ;).

PS

Latanie, jako sposób podróżowania, nie należy już do segmentu premium i jest dostępne na wyciągnięcie ręki niemal dla każdego. Od kiedy na rynku zaczęły pojawiać się tanie linie lotnicze, konkurencja w tej branży musiała zmienić nie tylko strategię cenową. Jak linie lotnicze walczą o klientów?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij