VS życie – Kamil Nożyński, Robert Karaś i Vienio w akcji NOIZZ i Fundacji DKMS namawiają do rejestracji jako dawca szpiku

VS życie – Kamil Nożyński, Robert Karaś i Vienio w akcji NOIZZ i Fundacji DKMS namawiają do rejestracji jako dawca szpiku

Ruszyła nowa akcja portalu NOIZZ i Fundacji DKMS „VS życie”. Celem inicjatywy jest zachęcanie do rejestracji jako potencjalny dawca szpiku.

Co godzinę jedna osoba w Polsce dowiaduje się, że ma białaczkę. Ale wystarczy zaledwie kilka minut, by zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku i być może uratować czyjeś życie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nie ma większego osiągnięcia niż uratowanie komuś życia. Dlatego do akcji „VS życie” włączyli się już Kamil Nożyński, Robert Karaś, Vienio, Karolina Czarnecka, KAMP!, Bartłomiej Mirecki i Valerjan Romanovski i postanowili zostać dawcami szpiku kostnego.

Więcej informacji na temat akcji znajduje się na stronie.   

PS

W piątek 26 października 2018 roku obchodzono Światowy Dzień Donacji i Transplantacji. W związku z tym dniem Ministerstwo Zdrowia rozpoczęło kampanię edukacyjno-informacyjną „Solidarnie dla transplantacji”, której celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat transplantologii.

PS2

Pod koniec sierpnia 2018 roku Noizz.pl wraz z aktywistką Aretą Szpurą, fundacją Lonely Whale oraz agencją VML Poland rozpoczęli wspólną akcję TU PIJESZ BEZ SŁOMKI. Jej celem jest wycofanie plastikowych rurek z pubów i restauracji w całej Polsce oraz popularyzacja zasady less waste.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij