Robert De Niro otworzy hotel i restaurację Nobu w Warszawie

Robert De Niro otworzy hotel i restaurację Nobu w Warszawie

Nobu to światowa marka znana z lifestylowych hoteli i oryginalnych restauracji, założona przez aktora Roberta De Niro, producenta filmowego Meira Tepera i cenionego szefa kuchni Nobu Matsuhisa. Nowy, pięciogwiazdkowy hotel powstanie w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto w Warszawie.

zdjęcie: tacit.com.pl

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Historia marki Nobu zaczęła się pod koniec lat 80. w Los Angeles, kiedy Robert De Niro wszedł do restauracji należącej do szefa kuchni Nobu Matsuhisy. Kilka lat później, wraz z producentem filmowym Meirem Teperem, otworzyli swoją pierwszą restaurację Nobu na Manhattanie.

Lokale oferujące wykwintne dania kuchni japońskiej w nowym wydaniu szybko zyskały uznanie nie tylko wśród największych gwiazd Hollywood, ale także klientów na całym świecie.

Obecnie, blisko 40 Restauracji Nobu na 5 kontynentach odwiedza 3 miliony gości rocznie. Wspólna wizja, dzięki której powstała pierwsza restauracja, pozwoliła założycielom Nobu stworzyć sieć wyjątkowych hoteli. Oferują one swoim gościom najwyższej jakości obsługę i niezwykłe doznania kulinarne.

Jedyny Hotel Nobu w naszej części Europy zastąpi dotychczasowy Hotel Rialto, który jest właśnie rozbudowywany. Doskonale wpisze się on w otoczenie, odzwierciedlając zmieniającą się architekturę Warszawy. Będzie to pierwszy na rynku hotel lifestylowy, a jego istotny element to nowa część powstająca przy ulicy Wilczej, zaprojektowana przez polską pracownię Medusa Group. Ci sami architekci wraz z kalifornijskim studio PCH, tworzą projekt wnętrz hotelu.

Pierwsi goście Restauracji i Hotelu Nobu w Warszawie będą mogli skorzystać z usług tego miejsca już na początku 2020 roku.

PS

Niezwykły projekt hotelu firmy architektonicznej Snøhetta o kształcie pierścienia będzie położony u podnóża lodowca i ma produkować więcej energii niż zużywać.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij