Sztywniutko – na Answear.com pojawiła się kolekcja ubrań inspirowana serialem „Ślepnąc od świateł”

Sztywniutko – na Answear.com pojawiła się kolekcja ubrań inspirowana serialem „Ślepnąc od świateł”

„Jest Sztywniutko!” – w sklepie internetowym Answear.com pojawiła się oryginalna kolekcja inspirowana serialem HBO „Ślepnąc od świateł”. Do wyboru bluzy lub t-shirty z charakterystycznym napisem.

zdjęcie: answear.com

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jesteście fanami serialu HBO „Ślepnąc od świateł”? Jeżeli tak, to już teraz możecie stać się posiadaczami oryginalnej kolekcji ubrań, inspirowanej właśnie tą produkcją.

 

W sklepie internetowym Answear.com właśnie pojawiła się kolekcja „Sztywniutko”, w której znajdziemy unisexowe bluzy oraz koszulki w pełnej rozmiarówce. Co więcej, zysk z ze sprzedaży ubrań zasili konto Stowarzyszenia Monar, którego celem jest pomoc osobom uzależnionym i zagrożonym wykluczeniem społecznym.

PS

W grudniu 2018 roku Robert Biedroń otworzył sklep internetowy z odzieżą i gadżetami. Nowy biznes byłego prezydenta Słupska powstał z myślą o osobach, którym bliskie są wartości takie jak wspólnota oparta na solidarności i demokracji.

PS2

We wrześniu 2018 roku New Balance oraz KTS Weszło rozpoczęli wspólną inicjatywę, w ramach której do sprzedaży trafią koszulki Klubu, zaś cały dochód pójdzie na konto fundacji Siepomaga.pl.

PS3

Nadwyraz.com to marka, która tworzy wyjątkowe produkty inspirowane językiem polskim oraz literaturą polską. Działa dopiero od kilku miesięcy, ale już zdążyła podbić serca Polaków nie tylko w kraju, lecz także na całym świecie – wszędzie tam, gdzie są nasi rodacy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij