Kochasz odkrywać przygody? Royal Caribbean szuka osoby do obsługi Instagrama

Kochasz odkrywać przygody? Royal Caribbean szuka osoby do obsługi Instagrama

Wygląda na to, że firma oferująca luksusowe rejsy pasażerskie proponuje pracę marzeń. Do zadań „shore explorera”, bo na takie stanowisko poszukiwana jest osoba, będzie należało m.in. eksplorowanie ciekawych miejsc na całym świecie i relacjonowanie ich na firmowym Instagramie.

Royal Caribbean, firma oferująca luksusowe rejsy pasażerskie, ogłosiła rekrutację na stanowisko „shore explorera”, czyli w prostym tłumaczeniu – poszukiwacza przygód. Do zadań osoby pełniącej tę funkcję będzie należało branie udziału w rejsach oferowanych przez firmę i zwiedzanie całego świata. Dodatkowo, „shore explorer” będzie miał za zadanie odkrywanie miejsc, do których przypłynie statek, pod kątem znalezienia nietypowych aktywności dla uczestników rejsu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co istotne, każde z eksplorowanych miejsc,  jak i wszelkie przygody czy aktywności podczas rejsu, powinny być udokumentowane na instagramowym profilu Royal Caribbean.

Praca będzie trwała od maja do sierpnia 2019 br., z kolei wszyscy potencjalni kandydaci muszą mieć ponad 21 lat. Co więcej, przez 4 miesiące zatrudnienia na tym stanowisku można otrzymać 104 tysiące funtów.

Nie wystarczy natomiast wysłać zwykłego CV – taki kandydat musi wykazać się kreatywnością, bo w ramach zgłoszenia należy przygotować niepowtarzalny film z odbytej przez siebie podróży. Więcej informacji znajduje się na stronie.

PS

To się nazywa praca marzeń! Za godzinę pieszczot z psiakami teksańska restauracja dla czworonogów oferuje 100 dolarów.

PS2

Wydawnictwo W.A.B szukało testera kryminałów i thrillerów, do zadań którego należały m.in. tygodniowy pobyt w górach i lektura jednej książki dziennie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij