Ruszyły zgłoszenia do tegorocznej edycji Startup Program

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyły zgłoszenia do tegorocznej edycji Startup Program

Czujesz, że robisz świetny biznes, ale chcesz czegoś więcej? Nie wiesz, w którym kierunku podążać i w co warto zainwestować? Masz teraz doskonałą okazję rozwinąć swój startup! Zgłoś się do bezpłatnego Startup Program. Zapisy trwają tylko do 28 lutego br.

To już 5 edycja Startup Program, inicjatywy mającej na celu wsparcie młodych przedsiębiorców, którzy odważyli się wprowadzić w życie swoje pomysły na biznes. Dzięki programowi mogą skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na tworzeniu i ulepszaniu własnego produktu. Startup Program to przede wszystkim bezcenna wiedza i możliwość spotkania najlepszych ekspertów z branży oraz szansa na zaprezentowanie swojego biznesu przed potencjalnymi inwestorami i klientami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak działa program? Chętni wypełniają formularz online na stronie www.startup.sar.org.pl. Następnie jury wybiera TOP10 startupów, które przez cały miesiąc będą wspierane przez indywidualnych mentorów. Eksperci będą opowiadać na wszystkie pytania, udzielać konsultacji i przygotują do pitchy – prezentacji przed jury. Kolejnym krokiem programu jest całodniowe szkolenie, podczas którego uczestnicy poznają tajniki budowy marki, komunikacji w social mediach i wezmą udział w spotkaniach ze spełnionymi startupowcami. Finałem mentoringu i szkolenia jest prezentacja przed jury, które wybierze najlepszy startup. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci wyjazdu na międzynarodową konferencję Web Summit 2019. Ogłoszenie wyników odbędzie się na konferencji Innovation 2019, w czasie której cała 10 uczestników będzie mogła wystawić swój stand i spotkać klientów.

Zgłoszenia do programu trwają tylko do 28 lutego, poprzez formularz dostępny na stronie www.startup.sar.org.pl. Udział w Startup Program jest całkowicie bezpłatny, na każdym etapie.

Organizator: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR
Sponsorzy: Publicis Media, Orange Polska
Partnerzy: SpeedUp Group, Innovation, Fundacja „Twój Startup”, Life on Mars, WebTalk, European Business Alliance Forum, Geek Girls Carrots, MU Interactive
Media: Mam Startup, NowyMarketing, Startup Academy, StartUp Magazine, Lookreatywni.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij