Emily Ratajkowski promuje kolekcję bielizny w sklepie spożywczym

Emily Ratajkowski promuje kolekcję bielizny w sklepie spożywczym

Pomyślicie – dziwny wybór miejsca do sesji zdjęciowej promującej kolekcję bielizny? Modelka Emily Ratajkowski wybrała sklep spożywczy celowo, by podkreślić dostępność oraz niewygórowaną cenę swoich projektów.

zdjęcie: instagram.com/inamorata

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Emily Ratajkowski to amerykańska modelka i aktorka, która jakiś czas temu stworzyła własną markę odzieżową Inamorata. Teraz zaprezentowała nową kolekcję zatytułowaną BODY, do której sesja zdjęciowa została zrealizowana w sklepie spożywczym.

Na zdjęciach promujących kolekcję widzimy modelkę ubraną w bieliznę własnego projektu, stojącą na tle lodówek chłodniczych z napojami czy przy półkach z artykułami spożywczymi.

Dobór takiego miejsca nie jest jednak przypadkowy – miało to na celu podkreślenie, że wszystkie rzeczy z kolekcji BODY są łatwo dostępne i do tego za niewygórowaną cenę (komplet bielizny kosztuje 18 dolarów).

PS

Aktorki Lena Dunham oraz Jemima Kirk wzięły udział w niezwykłej sesji zdjęciowej dla marki Lonely. Fotografie bez retuszu zachęcają kobiety do pokazywania ich naturalnego piękna.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij