Heinz z okazji Walentynek rozdawał kawior, który był ketchupem

Heinz z okazji Walentynek rozdawał kawior, który był ketchupem

Heinz z okazji Walentynek ogłosił na Twitterze konkurs, w którym 150 osób miało szansę wygrać mały słoiczek nietypowego kawioru. Nietypowego, bowiem nie składał się on z ikry ryb, a maleńkich perełek ketchupu.

zdjęcie: facebook.com/heinz

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z okazji tegorocznych Walentynek, Heinz wpadł na pomysł, by zmienić typowy ketchup w coś bardziej eleganckiego i wykwintnego – stworzył małe słoiczki „kawioru”, który składał się z maleńkich perełek ketchupu.

Na swoim profilu na Twitterze marka ogłosiła konkurs, w którym 150 osób miało szansę wygrać owy „kawior”, który świetnie sprawdziłby się jako danie na eleganckiej kolacji. Z pewnością wszyscy Ci, którzy nie wyobrażają sobie posiłku bez ketchupu, mogliby delektować się wyszukanymi daniami, z małymi drobinkami ketchupu, a nie ociekające lejącym sosem ;).

PS

Najbardziej popularnym prezentem walentynkowym jest pluszowy miś, chociaż stereotypy mogą sugerować, że kupujemy świece czy słodycze. Polacy niestety często przeciągają do ostatnich chwil moment dokonywania zakupów – wynika z analiz przeprowadzonych przez Allegro.

PS2

Podczas gdy większość marek planuje romantyczne akcje dla zakochanych w ramach Walentynek, brytyjskie ZOO Hemsley Conservation Centre pomyślało o tych, którzy nie mają z kim celebrować tego święta. Za niewielką opłatę mogą nazwać karalucha imieniem… swojego byłego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij