Wyślij walentynkę osobie potrzebującej

Wyślij walentynkę osobie potrzebującej

Z okazji tegorocznych walentynek, brytyjska organizacja The Mental Health Collective ruszyła z akcją, w ramach której każdy z nas mógł wysłać walentynkę osobie samotnej i potrzebującej.

Walentynki to niewątpliwie piękne święto dla osób zakochanych, otoczonych gronem bliskich osób. Lecz na świecie są też takie osoby, które czują się niezwykle samotne – czy to z uwagi na problemy psychiczne, czy na gorszy okres w życiu – a to poczucie może nasilać się właśnie w okresie walentynek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z okazji tegorocznego dnia zakochanych, brytyjska organizacja The Mental Health Collective, która pomaga osobom samotnym, stworzyła piękną akcję. W jej ramach każdy z nas mógł wysłać walentynkę innej, nieznanej osobie, która bardzo potrzebowała usłyszeć kilka słów otuchy.

W akcji wcale nie chodziło o deklarowanie miłości do nieznanej osoby, przeciwnie – miłe słowa oraz sam fakt otrzymania walentynki, może wywołać duży uśmiech na twarzy kogoś, kto czuje się samotny.

Każdy, kto zdecydował się na taki dobry uczynek, też otrzymał kartkę walentynkową od innej osoby. Jednak myśl o bezinteresownym sprawieniu przyjemności drugiej osobie, która tego potrzebowała, jest nagrodą samą w sobie.   

PS

Jeżeli nie macie z kim dzielić tego święta, zawsze możecie skorzystać z propozycji H&M, by starą koszulkę (np. byłego partnera) przerobić na ubranko dla swojego pupila.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij