Marka New Balance otworzyła pub, w którym przebiegnięte odległości wymienisz na piwo

Marka New Balance otworzyła pub, w którym przebiegnięte odległości wymienisz na piwo

New Balance otworzyło w Londynie swój pierwszy pub pod nazwą „The Runaway”, w którym klienci za piwo mogą zapłacić za pomocą przebiegniętych kilometrów.

W celu wsparcia wszystkich biegaczy, którzy planują udział w tegorocznym maratonie Virgin Money London Marathon, marka New Balance we współpracy z aplikacją mobilną przeznaczoną dla biegaczy i rowerzystów – Strava postanowiła zorganizować dodatkowe, wyjątkowe zawody. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma specjalną kartę, którą będzie mógł dodać do swojego wirtualnego portfela w smartfonie. Dzięki aplikacji Strava mile przebyte przez biegacza w trakcie dowolnego biegu automatycznie zostaną zliczone i dodane do konta, a następnie za zgromadzone punkty możliwe będzie nabycie piwa w specjalnym pubie marki „The Runaway” w Londynie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse


fot. www.runnersworld.com

W ramach 4 wyzwań, z których pierwsze wystartowało 18 lutego br., uczestnicy będą mieli do przebiegnięcia 13, 40, 60 i 1000 mil. W samym pubie, który jest częścią kampanii New Balance „Everybody’s race”, oprócz tradycyjnego miejsca do spotkań znajduje się także siłownia.


fot. www.runnersworld.com

PS

A jakby tak zbudować bar z czekolady? Tego zadania podjęła się marka Carlsberg w ramach swojej kampanii „If Carlsberg Did”.

PS2

Niedawno Tyskie postanowiło zachęcić mieszkańców jednego z Warszawskich bloków do otwarcia się na sąsiadów i w ramach kampanii „Przejdźmy na TY” windę w budynku zamieniło w bar.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij