Nightfood – lody, które można jeść przed snem

Nightfood – lody, które można jeść przed snem

Istne spełnienie marzeń – lody marki Nightfood nie tyle nie zaszkodzą nam, gdy zjemy je późnym wieczorem, ale nawet pomogą nam w zaśnięciu.

Marka Nightfood opracowała nietypowy produkt, który w mgnieniu oka pokochają Ci, którym zdarza się podjadać późną porą – lody, które można jeść przed snem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Lody nie zawierają w sobie żadnych środków nasennych, ale zostały opracowane we współpracy z ekspertami od snu. W składzie produktu znajdziemy same naturalne składniki, minerały i aminokwasy, które pomogą nam spokojnie zasnąć, nawet mimo zjedzenia całego opakowania lodów.

Co istotne, lody marki Nightfood mają obniżoną zawartość kalorii i cukru – jedno opakowanie może mieć nawet tylko 360 kcal – więc nie musimy mieć obaw o nagły skok energetyczny tuż przed snem.

Lody występują w ośmiu wariantach smakowych. Niestety póki co dostępne są tylko w Stanach Zjednoczonych.

PS

Czytelnicy brytyjskiego dziennika The Guardian wytypowali listę najlepszych lodów, jakie można zjeść na europejskich szlakach. Obok lodziarni z Paryża, Berlina, Kopenhagi i Rzymu znalazł się także punkt z Wrocławia.

PS2

W Aldwych Café and Ice Cream Parlour w Glasgow w Szkocji serwowane są lody "Respiro Del Diavolo", czyli "Oddech diabła" przygotowywane z papryczek chilli Carolina Reaper, uznawanych za jedne z najostrzejszych na świecie. Śmiałkowie przed zjedzeniem muszą podpisać oświadczenia o odstąpieniu od wszelkich roszczeń prawnych wobec serwującego oraz o ponoszeniu ewentualnych konsekwencji zdrowotnych na własną odpowiedzialność.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij