Eat and Doughnate: kucharze Eataway smażą pączki w szczytnym celu

Eat and Doughnate: kucharze Eataway smażą pączki w szczytnym celu

Kucharze portalu Eataway wpadli na pomysł połączenia tradycji ze szczytnym celem – 28 lutego, czyli w Tłusty Czwartek, będą smażyć pączki, z których cały dochód zostanie przekazany na budowę ogródka warzywnego dla młodzieży z placówki Parkowa 12 w Krakowie.

Tłusty Czwartek to taki dzień, kiedy zapominamy o swojej diecie oraz kaloriach i pozwalamy sobie na odrobinę zapomnienia w jedzeniu pączków. Stało się to już swego rodzaju tradycją i jest to chyba jedyny dzień w roku, kiedy przed wszystkimi cukierniami w mieście ustawiają się kilometrowe kolejki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Portal Eataway, propagujący ideę wspólnych posiłków wraz z sąsiadami czy lokalsami, wpadł na pomysł połączenia tradycji wraz ze szczytnym celem. Z okazji tegorocznego Tłustego Czwartku kucharze serwisu usmażyli 1200 pączków, z których cały dochód zostanie przekazany na budowę ogródka warzywnego dla młodzieży z placówki Parkowa 12 w Krakowie.

To nie pierwszy raz, kiedy portal Eataway zainicjował taką akcję – w zeszłym roku kucharze serwisu usmażyli 1300 pączków, z których dochód został przekazany na konto Skawińskiego schroniska.

PS

Zachęcamy do zerknięcia na inne ciekawe akcje społeczne.

PS2

Tłusty Czwartek to dzień, w którym zdjęcia, infografiki i memy podbijają Internet każdego roku. Gdzie pojawiły się najpopularniejsze wzmianki na temat święta pączków w 2018?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij