Boozehounds Dog Bar – bar i plac zabaw dla psów w jednym

Boozehounds Dog Bar – bar i plac zabaw dla psów w jednym

Ten nietypowy florydzki bar i plac zabaw dla psów w jednym sprawi, że wyprowadzanie czworonoga na spacer stanie się wręcz przyjemnością.

Już w tym roku w wakacje mieszkańcy Florydy będą mogli skorzystać z niezwykłego miejsca, które łączy w sobie bar i plac zabaw dla psów w jednym. Boozehounds Dog Bar, bo taką nazwę nosi owy projekt, pozwoli na to, by właściciel czworonoga w spokoju wypił ze znajomymi piwo, podczas gdy jego pupil będzie mógł swobodnie wyhasać się na świeżym powietrzu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Założycielami „baru dla psów” są Paul Jaszczenski i Lainie Pekich, którzy przyznają, że ich pomysł powstał – jak to często bywa – z potrzeby. Mimo że na Florydzie jest wiele miejsc przyjaznych psom, to taki czworonóg siedzący pod stołem, podczas gdy jego właściciele bawią się w najlepsze, po jakimś czasie będzie znudzony i może zacząć okazywać swoje niezadowolenie. Z tego więc powodu, Jaszczenski i Pekich postanowili stworzyć miejsce, które będzie zarówno atrakcją dla właścicieli, jak i dla samych psów.

Co ciekawe, Boozehound Dog Bar w swojej ofercie będzie mieć nie tylko piwa dla dorosłych, ale również dla psów. Będą ona oczywiście bezalkoholowe i stworzone na bazie rosołu.

zdjęcia: facebook.com/boozehoundsdogbar

PS

PetMe to aplikacja australijskiego schroniska PetRescue. Za pomocą sztucznej inteligencji dobiera psy do adopcji, na podstawie zdjęć czworonogów zamieszczonych na Instagramie.

PS2

To się nazywa praca marzeń! Za godzinę pieszczot z psiakami teksańska restauracja dla czworonogów oferuje 100 dolarów.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij