Książki wychodzą do Ciebie - promocja Merlin.pl na ulicach Poznania

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Książki wychodzą do Ciebie - promocja Merlin.pl na ulicach Poznania

Coraz częściej mówi się o tym, że Polacy nie czytają książek i nie interesują się kulturą. Merlin.pl chce to odczarować, wychodząc do mieszkańców z mobilnymi regałami pełnymi książek. Dziś na Rondzie Rataje, niecodzienny widok zaskoczył poznaniaków zmierzających do pracy.

Superman, Dracula, Kapitan i Rewolwerowiec – 4 postacie, bohatersko pchające regały to część akcji „Merlin.pl wychodzi do Ciebie”, która związana jest z przeprowadzką Merlina do stolicy Wielkopolski, a także otwarciem pierwszego w Poznaniu punktu odbioru zamówień.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na wypełnionych po brzegi półkach odnajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy podróży, wielbiciele dreszczyku emocji, jak i najmłodsi czytelnicy. Pilch, Nesbo, Tuwim, Pawlikowska, Mendoza… to tylko niektórzy autorzy, których mogą na swojej drodze spotkać poznaniacy dzięki mobilnej biblioteczce. Regały z książkami będą pojawiać się na ulicach Poznania przez kolejne trzy dni (ul. Półwiejska, ul. Fredry, Plac Wolności, etc.). Każdy zainteresowany może podejść, pooglądać książki, przeczytać ich fragmenty, a także odebrać zniżkowy kupon do nowego punktu odbioru Merlina.

Punktu odbioru to miejsce, w którym każdy będzie mógł zamówić i odebrać towary dostępne na Merlin.pl. Mieści się on w okolicach Ronda Rataje, przy ulicy Na Miasteczku. – Można tu zatrzymać się na chwilę, przejrzeć nowości wydawnicze za pomocą specjalnych dotykowych ekranów, napić się dobrej kawy. Takie miejsca są potrzebne. Nie przeniesiemy tu całego asortymentu, nie zamierzamy też przebyć odwrotnej drogi, czyli z online do offline. Jesteśmy jak bardzo otwarci na naszych klientów, którym często wygodniej jest odebrać lub zamówić coś na miejscu. Cieszę się, że pierwszy taki punkt powstał właśnie u w Poznaniu - mówi Łukasz Rybczonek, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży z Merlin.pl.

Za całą akcję i jej organizację odpowiedzialna jest Agencja Marketingowa Płodni.com.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij