Mercedes-Benz składa hołd Berthcie Benz – kobiecie, która nie bała się niczego

Mercedes-Benz składa hołd Berthcie Benz – kobiecie, która nie bała się niczego

Z okazji tegorocznego Dnia Kobiet, Mercedes-Benz postanowił złożyć hołd partnerce biznesowej i żonie Carla Benza – Berthcie Benz, która odegrała kluczową rolę w historii niemieckiego przedsiębiorstwa.

Mercedes-Benz postanowił złożyć hołd Berthcie Benz, partnerce biznesowej i życiowej Carla Benza, i z okazji tegorocznego Dnia Kobiet zaprezentował spot zatytułowany „The Journey That Changed Everything”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Film opowiada historię pierwszej długodystansowej podróży samochodem, z Mannheim do Pforzheim w Niemczech w 1888 roku. To właśnie w nim uczestniczyła Bertha Benz, która tym samym chciała udowodnić światu, że wierzy w innowacyjność wynalazków swojego męża.

Dzięki determinacji, pewności siebie i wytrwałości Bertha Benz przyczyniła się w dużym stopniu do zaprezentowania na szeroką skalę pierwszego automobila, skonstruowanego przez Carla Benza.

PS

Wszyscy znają zwrot "Za każdym wielkim mężczyzną stoi wspaniała kobieta". Ale co to oznacza? Że mężczyzna zawsze odgrywa główną rolę, a kobieta jest jego pomocnikiem? Marka Stabilo Boss w kampanii "Highlight the Remarkable" zwraca uwagę na niezwykłe kobiety i ich historie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij