PTBRiO zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu Insight Clash

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PTBRiO zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu Insight Clash

W dniu 26 marca odbędzie się premierowe spotkanie z cyklu Insight Clash, pt. Design: dane czy intuicja?

Projektowanie produktów i usług staje się coraz bardziej złożonym procesem zarządzanym wedle różnych strategii, które w różny sposób traktują korzystanie z danych badawczych. Nastawiony na rozwiązywanie problemów i szukanie innowacji design thinking czy ukierunkowany na użytkownika i ulepszanie usług service design. Ujęcie projektowania jest również przenoszone na rozwój istniejących produktów, na który to proces zaczynamy patrzyć bardziej całościowo. Czy i kiedy można oszczędzić czas i pójść na skróty, stawiając na intuicję?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na te pytania będą szukać odpowiedzi: Katarzyna Gawlik – experience design manager w Deloitte Digital, Marcin Zaremba – chief product officer w Synerise i Katarzyna Młynarczyk, prezes Socjomanii.

– Właśnie zainicjowany cykl spotkań Insight clash to arena, na której zderzają się różne perspektywy. Zaprojektowaliśmy ją jako swobodną przestrzeń wymiany myśli dla architektów doświadczeń, data scientist, psychologów, socjologów i każdego, kto interesuje się wiedzą nt. człowieka i otaczającego nas świata – mówi Anna Gorączka, opiekun projektu i członek zarządu PTBRiO.

Organizatorem wydarzenia jest Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii. Pierwsze spotkanie cyklu odbędzie się 26 marca 2019 r. o godz. 18.00 w Klubie Komediowym przy ul. Nowowiejskiej 1 w Warszawie. Spotkanie jest bezpłatne, wymagana jest jednak rejestracja.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij