Ogromne piersi dryfowały po amsterdamskich kanałach podczas Dnia Kobiet

Ogromne piersi dryfowały po amsterdamskich kanałach podczas Dnia Kobiet

Akcję #JustBoobs zainicjowała agencja 72andSunny Amsterdam. Jej celem było pokazanie kobietom, że „piersi to tylko piersi” i nie są niczym wstydliwym.

zdjęcia: twitter.com/72andSunny

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pobudką do stworzenia akcji #JustBoobs były wyniki ankiety przeprowadzonej wśród kobiet na temat piersi. Okazało się, że aż 78% z nich, w którymś momencie swojego życia czuło się zakłopotanych ze względu na swoje piersi.

Z tej okazji część żeńska agencji 72andSunny Amsterdam stworzyła gigantyczne piersi, które 8 marca dryfowały po amsterdamskich kanałach. Akcja tym samym miała na celu pokazanie kobietom, że piersi to tylko piersi, część ciała, jak każda inna i z pewnością nie powinny być niczym wstydliwym.

PS

W ramach akcji „The Body Proud Mums” marka Mothercare zaprosiła 10 matek z Wielkiej Brytanii, które wystąpiły w specjalnej sesji zdjęciowej. Żadne zdjęcie nie zostało potraktowane photoshopem, zamiast tego zaprezentowano, jak naprawdę wyglądają ciała kobiet po porodzie – czyli rozstępy, nabrzmiałe piersi czy widoczne blizny. Celem akcji było zachęcenie mam do akceptacji swojego poporodowego ciała.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij