Ogromne piersi dryfowały po amsterdamskich kanałach podczas Dnia Kobiet

Ogromne piersi dryfowały po amsterdamskich kanałach podczas Dnia Kobiet

Akcję #JustBoobs zainicjowała agencja 72andSunny Amsterdam. Jej celem było pokazanie kobietom, że „piersi to tylko piersi” i nie są niczym wstydliwym.

zdjęcia: twitter.com/72andSunny

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pobudką do stworzenia akcji #JustBoobs były wyniki ankiety przeprowadzonej wśród kobiet na temat piersi. Okazało się, że aż 78% z nich, w którymś momencie swojego życia czuło się zakłopotanych ze względu na swoje piersi.

Z tej okazji część żeńska agencji 72andSunny Amsterdam stworzyła gigantyczne piersi, które 8 marca dryfowały po amsterdamskich kanałach. Akcja tym samym miała na celu pokazanie kobietom, że piersi to tylko piersi, część ciała, jak każda inna i z pewnością nie powinny być niczym wstydliwym.

PS

W ramach akcji „The Body Proud Mums” marka Mothercare zaprosiła 10 matek z Wielkiej Brytanii, które wystąpiły w specjalnej sesji zdjęciowej. Żadne zdjęcie nie zostało potraktowane photoshopem, zamiast tego zaprezentowano, jak naprawdę wyglądają ciała kobiet po porodzie – czyli rozstępy, nabrzmiałe piersi czy widoczne blizny. Celem akcji było zachęcenie mam do akceptacji swojego poporodowego ciała.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij