Google świętuje Prima aprilis – wprowadził grę Snake w Mapach Google

Google świętuje Prima aprilis – wprowadził grę Snake w Mapach Google

Pamiętacie kultową już grę Snake, w którą graliśmy na telefonach Nokii? Teraz możemy ponownie w nią zagrać, a to za sprawą Google’a, który z okazji Prima aprilis wskrzesił do życia tę grę.

Jest już pierwszy markowy żart! Google z okazji tegorocznego Prima aprilis postanowiło wprowadzić kultową grę Snake do Map Google. Polega ona na przesuwaniu palcem po mapie, aby sterować pociągiem w celu zebrania jak najwięcej pasażerów z planszy. Ale uwaga – każda dodatkowa osoba w pojeździe powoduje jego wydłużenie się – czyli tak jak w przypadku zwykłej gry Snake, gdzie wąż stawał się coraz dłuższy z biegiem czasu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zbierać pasażerów możemy w różnych lokalizacjach: Kairze, Londynie, San Francisco, Sao Paulo, Sydney oraz Tokio. Trzeba się jednak pospieszyć, bo gra będzie dostępna tylko do końca tygodnia.

W google’owego Snake’a możemy zagrać w urządzeniach mobilnych w Mapach Google, albo w wersji przeglądarkowej na stronie.

PS

Szef marketingu Microsoft wysłał do wszystkich pracowników firmy maila, w którym poprosił ich o powstrzymanie się od robienia sobie żartów w dniu 1 kwietnia. Jego zdaniem jakiekolwiek dowcipy mogą przynieść firmie tylko same szkody.

PS2

Jakie psikusy zrobiły marki w 2018 roku z okazji prima aprilis?

PS3

A tu podsumowanie markowych psikusów z 2016 roku ;)

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij