Marka Happy Socks przywołuje lato wakacyjną kolekcją z Davidem Hasselhoffem

Marka Happy Socks przywołuje lato wakacyjną kolekcją z Davidem Hasselhoffem

Kto, jak nie ten bohater „Słonecznego patrolu”, bardziej kojarzy się z latem i wakacjami? Marka Happy Socks uczyniła więc z Davida Hasselhoffa ambasadora swojej nowej kolekcji, składającej się ze strojów kąpielowych dla kobiet i mężczyzn.

Chyba nikomu nie musimy przedstawiać Davida Hasselhoffa, który w latach 80. i 90. biegał po plaży tuż obok Pameli Anderson w słynnym serialu „Słoneczny Patrol”. Mimo że teraz jego kariera nieco przygasła, to nazwisko amerykańskiego aktora wciąż co jakiś czas przewija się w mediach. Tym razem za sprawą udziału w najnowszej kolekcji marki Happy Socks.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„The Hoff's Day Off”, bo taką nazwę nosi kampania, promuje kolekcję brandu na wiosnę-lato 2019. Składa się ona z szortów dla mężczyzn, jednoczęściowych strojów kąpielowych dla kobiet oraz akcesoriów plażowych – ręczników, kółek do pływania, toreb plażowych czy klapków.

Musimy przyznać, że dobór osoby do kampanii jest strzałem w dziesiątkę ;)

PS

W 2017 roku David Hasselhoff pojawił się w filmie „Strażników Galaktyki vol. 2”. Natomiast do wersji na Blu-ray i DVD dołączono zabawny teledysk do piosenki „Guardians Inferno”, w którym zaśpiewał amerykański aktor.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij